Články & recenze

reklama
PR článek
Hrstka tipů, která vám pomůže cestovat s klidem a bezpečně
20. srpna 2019
Dálnice se začínají zaplňovat cestovateli za letní dobrodružstvím, ať už jedou s partnerem, celou rodinou, kamarády, nebo třeba sami. Dovolená často patří k velkým zdrojům stresu a není radno podcenit potenciální problémy, které při vaší jízdě tam a zpět mohou nastat. Pojďme se společně podívat na pár rad a tipů, které vám zajistí pohodu ještě před odjezdem.
Kia Rio Fresh: nová výbava a cena od 209 980 Kč
28. července 2010
Kia Rio, soupeřka Škody Fabia, dostala novou výbavu Fresh a s ní i dostupnější základní cenu. Stojí od 209 980 Kč. Nejde přitom o žádné holátko, ale o slušně vybavené auto.
Test Renaultu Twingo RS
27. července 2010
Nejmenší sporťáček na českém trhu se jmenuje Renault Twingo RS. Kdo z pánů si myslí, že tenhle vzteklý diblík patří do ruky holkám, měl by se svézt, aby zjistil, jak se plete. Nebo si aspoň přečíst následující test.
Test Fordu Galaxy
26. července 2010
Testoval jsem minulý týden modernizovaný Ford Galaxy a všichni kamarádi s dětmi záviděli. Tohle sedmimístné auto můžu bez uzardění nazvat snem českých rodin. To ale samozřejmě neznamená, že jsem neměl co zkritizovat.
Test nové generace vozu Kia Sportage
25. července 2010
Módní kategorie kompaktních aut s terénní vizáží (SUV) se dočkala dalšího přírůstku. Třetí generace modelu Kia Sportage chce uspět ještě více než bráška Hyundai ix35. Co na ní prozradily první testovací kilometry?
Renault Twingo a Twingo RS v databázi
24. července 2010
Zaplňování bílých míst pokračuje. Řady vozů, které pokrývá databáze portálu vybermiauto.cz, rozšířil Renault Twingo i se sportovní variantou RS. V mnoha ohledech patří mezi miniauty k rekordmanům.
Test Nissanu Qashqai 2.0 4WD Tekna
22. července 2010
Nissan Qashqai jsem poprvé po nedávné modernizaci vyzkoušel v týdenním testu. Společnost mi dělala verze s benzinovým dvoulitrem, pohonem všech kol a nejvyšší výbavou Tekna. Prozradila na Qashqai dost nových věcí.
Mitsubishi Lancer: 5 let záruky za 10 000 Kč
21. července 2010
Mitsubishi nově zavedlo možnost připlatit si u modelu Lancer prodlouženou záruku. Garance po dobu 5 let, nebo 150 000 km přijde na příznivých 10 000 Kč.
Ford Galaxy 221. modelem v databázi
20. července 2010
Jedno z největších rodinných víceúčelových aut se stalo 221. přírůstkem do databáze portálu www.vybermiauto.cz. Ford Galaxy potěší hlavně schopností pohodlně převézt sedm osob.
Toyota: pojištění zdarma k Yarisu a další změny
19. července 2010
Toyota nově nabízí k malému Yarisu pojištění zdarma. Modely iQ, Auris a Avensis prošly změnami u motorů. Avensis je také o 15 000 Kč dražší.
Test Renaultu Mégane CC
18. července 2010
Jako jeden z prvních českých novinářů jsem měl možnost opravdu důkladně otestovat nový Renault Mégane CC. Přeměnami z kupé na kabriolet jsem se bavil dva týdny s dvěma různými verzemi auta a získal spoustu dojmů.