Články & recenze

reklama
Test Toyoty RAV4
8. března 2011
Toyota RAV4 kdysi zakládala třídu aut, která se tváří jako terénní, ale lépe se cítí na silnici. Test naznačuje, čím se RAV4 prosazuje mezi žhavými novinkami i co je příčinou jejího propadu v hitparádách prodejnosti.
Suzuki Swift 5dv.: sleva 40 000 Kč na verzi 1.2 GL/AC, cena 249 900 Kč
7. března 2011
Suzuki zlevnilo nejoblíbenější specifikaci modelu Swift, pětidveřové provedení s benzinovým motorem 1.2 ve výbavě GL/AC - a to o čtyřicet tisíc na 249 900 Kč. Sleva se týká pouze limitované série sto padesáti kusů.
Test vozu Hyundai Santa Fe
6. března 2011
Testem modelu Hyundai Santa Fe zaplňujeme další bílé místo v nabídce čím dál populárnější kategorie SUV. Populární Korejec sice už nepatří mezi nejmladší, ale modernizace v loňském roce přidala na jeho atraktivitě.
Citroën C3: nové limitované edice Image a Chrom
5. března 2011
Citroën vylepšil poměr ceny a výbavy u modelu C3. Konkurent Fabie dostal dvě nové výhodné limitované série Image a Chrom. Například Citroën C3 Image obsahuje klimatizaci a rádio s CD přehrávačem, stojí od 224 900 Kč.
Nejprodávanější auta v únoru: stejně jako v lednu škodovky a Renault Thalia
4. března 2011
Únorové pořadí nejprodávanějších aut v Česku připomíná lednový žebříček, jen mírně zeslábla nadvláda škodovek. Za Octavii a Fabii se na bronz před Superb posunul Renault Thalia. Obhájil pozici nejúspěšnějšího cizince.
Opel bude od pátku do soboty prodávat auta 24 hodin nonstop se slevami - známe jejich výši
3. března 2011
Opel bude od pátku 4. do soboty 5. března na svých prodejnách 24 hodin v kuse prodávat auta se slevami. Úspory proti akčnímu ceníku dosáhnou až 80 tisíc. Ke každému vozu navíc zákazník dostane střešní nosič zdarma.
Nová Kia Rio bude mít nejúspornější motory a nadprůměrně prostorný interiér
2. března 2011
Novou Kiu Rio řadíme mezi nejdůležitější novinky ženevského autosalonu. Zjistili jsme půl roku před jejím uvedením na český trh technická data a naměřili některé vnitřní rozměry. Konkurenti se nemají nač těšit...
Citroën: slevy na motory HDi u Berlinga a C4 Picasso
28. února 2011
Citroën vyhlásil březen měsícem slev na naftové motory HDi. Akce se týká modelů Berlingo, Berlingo First, C4 Picasso a Grand C4 Picasso. Proti únoru se ceny jednotlivých motorizací snížily až o 25 tisíc.
Hyundai Santa Fe: 244. model v databázi, porovnání s konkurenty
27. února 2011
Hyundai Santa Fe převyšuje většinu soupeřů v kategorii středně velkých aut s terénními schopnostmi nabídkou prostoru. Korejské SUV převeze až sedm cestujících a chlubí se výborným poměrem ceny a výbavy.
Test nového Fordu Focus
26. února 2011
První test nového Fordu Focus jsme absolvovali s dvěma motorizacemi pětidveřového hatchbacku. Přibližně 300 km přineslo dost střípků na složení podrobného obrázku o jedné z nejočekávanějších novinek letošního roku.