Články & recenze

reklama
Rapid se málo prodává, Škoda sáhla k prvnímu zvýhodnění
13. prosince 2012
Nový Rapid se v listopadu prodával nejhůř ze všech škodovek. Značka proto sáhla k prvnímu zvýhodnění a ke všem výbavám přihodila výbavu navíc. Přinášíme podrobnosti a porovnání s konkurenty.
Test nové Hondy CR-V
12. prosince 2012
Test nové Hondy CR-V proběhl snad na všech typech podkladu, jaké si umíte představit. Trápili jsme ji na suchu, v mokru, v blátíčku ze spadaného listí, na ledu i sněhu. Jaké jsou její největší výhody a nevýhody?
Nová Škoda Octavia: o 9 cm delší, o 5 cm širší a až o 102 kg lehčí
11. prosince 2012
Škoda odtajnila v Mladé Boleslavi třetí novodobou generaci Octavie. Auto jsme prolezli s laserovým měřidlem v ruce a zjišťovali, v čem se změnilo proti předcházející generaci a soupeřům.
Pět dveří a klima u Hyundai i20 za 199 990 Kč, u i30 od 290 990 Kč
10. prosince 2012
Hyundai výrazně zvýhodnil dva ze svých nejprodávanějších modelů. Na rodinnou i30 v provedení hatchback a kombi dává bonus až 25 tisíc, na malou i20 dokonce až padesát tisíc. Zlevněná auta jsme porovnali s konkurenty.
Test nového Renaultu Clio
9. prosince 2012
Test nového Renaultu Clio přinášíme jen pár týdnů poté, co se čtvrtá generace oblíbeného modelu začala prodávat na českém trhu. Jaké jsou přednosti a slabiny velkého konkurenta Škody Fabia?
Krutý listopad. Prodej nových aut v ČR propadl. Kdo na to doplatil nejvíc?
8. prosince 2012
Zatímco nad říjnem si mohli prodejci nových aut v Česku mnout ruce, listopad je vrátil na tvrdou zem. Registrace se meziročně propadly o více než deset procent. Z první desítky značek je jich proti loňsku osm v mínusu.
Nový Seat Leon je kratší, úspornější a dynamičtější. Stojí od 299 900 Kč.
7. prosince 2012
Seat poslal na český trh novou generaci rodinného hatchbacku Leon. Auto se proti předchůdci zkrátilo, má ale více prostoru v interiéru i v kufru. Startuje pod 300 tisíci korunami. Porovnali jsme ho s konkurenty.
První test nové Toyoty Auris
6. prosince 2012
První test nové Toyoty Auris dostáváte na obrazovky přesně v den, kdy se spouští její prodej na českém trhu. Vyzkoušeli jsme benzinový motor i hybrid. Jak se nám s druhou generací rodinného hatchbacku jezdilo?
Dacia Sandero po modernizaci obohatila výbavu, ale nezdražila
5. prosince 2012
Dacia uvedla na trh výrazně modernizovanou verzi Sandera, konkurenta Škody Fabia. Nové Sandero se chlubí bohatší výbavou, základní cena ale zůstala na předchozích 159 900 Kč. Porovnali jsme novinku se soupeři.
Nová Toyota Auris stojí od 329 900 Kč. S automatickou klimatizací.
4. prosince 2012
Toyota zveřejnila ceník nového Aurisu. Druhá generace kompaktního hatchbacku velikosti VW Golf se vyrábí pouze v pětidveřovém provedení. Novinka stojí od 329 900 Kč. Porovnali jsme ji s konkurenty.