Články & recenze

reklama
Dacia zlevnila Logan MCV, díky ceně od 184 900 Kč jde o nejlevnější kombík
10. září 2012
Plošné zlevnění o 15 000 Kč způsobilo, že se nyní Dacia Logan MCV prodává od 184 900 Kč. Tím pádem se stala nejlevnějším kombíkem v Česku. Dosud nejdostupnější Renault Clio Grandtour pro změnu zdražil.
První test Toyoty Prius Plug-in Hybrid - křížence hybridu a elektromobilu
9. září 2012
První test Toyoty Prius Plug-in Hybrid jsme absolvovali v auty přecpaném Bruselu a jeho okolí. Opravdu se dá s křížencem hybridu a elektromobilu jezdit se spotřebou jen o málo přesahující dva litry benzinu na 100 km?
Test Citroënu C4 Aircross - dalšího křížence na asfalt i do terénu
7. září 2012
Test Citroënu C4 Aircross čtete jen pár týdnů po uvedení modelu na český trh. Jde o auto oblíbené kategorie kompaktních SUV, která zvládají kromě jízdy po asfaltu i lehčí terén. A není to tak úplně citroën...
Prodej nových vozů už klesá i v Česku. O která auta je zájem?
6. září 2012
Meziroční pokles registrací nových aut v Česku se dal v červenci svést na problémy s registrem. Propad ale pokračoval i v srpnu - a to o nemalých 6,47 %. Nedařilo se Škodě ani některým dalším velkým značkám.
Nový kombík Kia cee´d SW stojí od 299 980 Kč, porovnali jsme ho se soupeři
5. září 2012
Kia uvedla na český trh druhou generaci kombíku cee´d SW. Jeho cena začíná na 299 980 Kč, tedy o patnáct tisíc výš než u hatchbacku. Porovnali jsme nový cee´d SW s předchozí generací i konkurenty.
Nejlevnější nové auto v Česku se dá opět sehnat pod 150 tisíc
4. září 2012
Většinu svých aut Renault v září proti srpnu zdražil. Výjimku představuje malý sedan Thalia, který o pět tisíc zlevnil, a dá se tak sehnat již od 149 900 Kč. Jde o aktuálně nejlevnější nový vůz v Česku.
Ford zlevnil Focus kombi o třicet tisíc na úroveň hatchbacku
3. září 2012
Cena Fordu Focus kombi se plošně snížila o třicet tisíc na úroveň hatchbacku. Nejlevnější kombík s benzinovou šestnáctistovkou a výbavou Trend stojí od 329 990 Kč. Zlevněný Focus kombi jsme porovnali se soupeři.
Test Renaultu Mégane RS
2. září 2012
Renault Mégane RS prošel stejně jako ostatní verze modelu Mégane modernizací. Ta přinesla mimo jiné zvýšení výkonu na 265 koní. Testovali jsme, zda sportovní verze Méganu zůstala mezi sportovními hatchbacky pojmem.
Dvanáct kombíků s nejnižší spotřebou benzinu
1. září 2012
Vysoké ceny paliv způsobují, že se spotřeba stává pro zájemce o nové auto čím dál důležitějším parametrem. Nabízíme deset kombíků s benzinovým motorem a nejnižší spotřebou uváděnou výrobcem v kombinovaném provozu.
Konkurenti Škody Rapid - test nového Opelu Astra Sedan
31. srpna 2012
Test nového Opelu Astra Sedan čtete ještě dříve, než se první auta objeví na českých showroomech. Novinku jsme testovali v okolí Frankfurtu a soutředili se na rozdíly proti hatchbacku i konkurentům.