Články & recenze

reklama
Citroën C3 Picasso prošel modernizací. Porovnali jsme ho se soupeři.
26. prosince 2012
Citroën zmodernizoval vzhled víceúčelového rodinného vozu C3 Picasso. Mírně se změnily i parametry motorů. Novinku jsme porovnali s předchozím provedením a konkurenty.
Deset nejlevnějších dobře vybavených a úsporných SUV s pohonem všech kol
23. prosince 2012
Zimní období zvyšuje zájem o auta s pohonem všech kol a terénní vizáží. Přinášíme přehled deseti nejlevnějších vozů kategorie SUV se znakem 4x4, dobrou výbavou a rozumnou spotřebou.
Citroën C3 - tříválec 1.2 VTi nahrazuje žravější čtrnáctistovky
22. prosince 2012
Citroën C3 přezbrojuje po vzoru svého sourozence, Peugeotu 208, pod kapotou. Čtyřválce 1.4/54 kW a 1.4 VTi/70 kW nahrazuje tříválec 1.2 VTi/60 kW. Jak se liší dynamikou, spotřebou a cenami? Porovnali jsme novinku se soupeři.
Jen tři hvězdy z nárazových testů Euro NCAP pro kolínská trojčata
20. prosince 2012
Toyota Aygo prošla nárazovými testy Euro NCAP. Nezávislá organizace jí udělila pouze tři hvězdy z pěti možných a výsledek připsala i sourozencům Citroënu C1 a Peugeotu 107.
Většina vozů VW zdražila. Výhodnější jsou víceúčelové Touran a Sharan.
19. prosince 2012
Volkswagen v prosinci zcela překopal své ceníky. Radost zájemcům o nová auta neudělal, většina modelů totiž zdražila. Našly se ale i výjimky. Přenášíme přehled nejdůležitějších změn.
Test nové Dacie Sandero
18. prosince 2012
Test nové Dacie Sandero přinášíme už dva týdny po zahájení prodeje modelu na českém trhu. Jak jezdí nejdostupnější hatchback velikosti Škody Fabia v Česku? Zkoušeli jsme ho v běžných i extrémních zimních podmínkách.
Citroën C4 Aircross zlevnil o 40 až 60 tisíc. Je výhodnější než soupeři?
17. prosince 2012
Citroën rozvířil vody oblíbené kategorie kompaktních SUV. Zlevnil všechny verze C4 Aircross - a to v rozmezí od 40 do 60 tisíc. Nejlevnější provedení stojí 439 900 Kč. Jak vychází z porovnání s konkurenty?
Listopadový prodej nových aut v Evropě - průšvih, díl 14.
16. prosince 2012
Může být ještě hůř? Trh s novými auty v Evropě propadl v listopadu meziročně už čtrnáctý měsíc v nepřetržité řadě. V minusu skončily i všechny značky koncernu VW. Vzdoroval luxus, Hyundai a Mazda.
Test Volva V40
15. prosince 2012
Test Volva V40 probíhal ve dvou etapách. Letošní novinku na českém trhu jsme zkoušeli jak v létě tak v tvrdých zimních podmínkách. Co se nám na rodinném hatchbacku velikosti VW Golf líbilo a co kritizujeme?
Suzuki Grand Vitara přijelo v novém. Starší verze zlevnila.
14. prosince 2012
Suzuki uvedlo na český trh novou verzi kompaktní terénní Grand Vitary. Ceny doprodávajícího se provedení před modernizací zároveň klesly až o šedesát tisíc. Porovnali jsme novinku i zlevněnou předchůdkyni s konkurenty.