Články & recenze

reklama
PR článek
Hrstka tipů, která vám pomůže cestovat s klidem a bezpečně
20. srpna 2019
Dálnice se začínají zaplňovat cestovateli za letní dobrodružstvím, ať už jedou s partnerem, celou rodinou, kamarády, nebo třeba sami. Dovolená často patří k velkým zdrojům stresu a není radno podcenit potenciální problémy, které při vaší jízdě tam a zpět mohou nastat. Pojďme se společně podívat na pár rad a tipů, které vám zajistí pohodu ještě před odjezdem.
Ford zlevnil Focus kombi o třicet tisíc na úroveň hatchbacku
3. září 2012
Cena Fordu Focus kombi se plošně snížila o třicet tisíc na úroveň hatchbacku. Nejlevnější kombík s benzinovou šestnáctistovkou a výbavou Trend stojí od 329 990 Kč. Zlevněný Focus kombi jsme porovnali se soupeři.
Test Renaultu Mégane RS
2. září 2012
Renault Mégane RS prošel stejně jako ostatní verze modelu Mégane modernizací. Ta přinesla mimo jiné zvýšení výkonu na 265 koní. Testovali jsme, zda sportovní verze Méganu zůstala mezi sportovními hatchbacky pojmem.
Dvanáct kombíků s nejnižší spotřebou benzinu
1. září 2012
Vysoké ceny paliv způsobují, že se spotřeba stává pro zájemce o nové auto čím dál důležitějším parametrem. Nabízíme deset kombíků s benzinovým motorem a nejnižší spotřebou uváděnou výrobcem v kombinovaném provozu.
Konkurenti Škody Rapid - test nového Opelu Astra Sedan
31. srpna 2012
Test nového Opelu Astra Sedan čtete ještě dříve, než se první auta objeví na českých showroomech. Novinku jsme testovali v okolí Frankfurtu a soutředili se na rozdíly proti hatchbacku i konkurentům.
Výprodej manažerské Mazdy 6 a víceúčelové Mazdy 5
30. srpna 2012
Mazda se ve čtyřdenní výprodejové akci zbavuje skladových zásob dvou modelů. Za prvé jde o manažerskou šestku se slevami až 200 tisíc a za druhé o víceúčelovou pětku, která je proti ceníku levnější o 130 tisíc.
Šest novinek prošlo nárazovými testy. Volvo V40 přepisovalo historii.
29. srpna 2012
Nové generace modelů Kia cee´d, Renault Clio a Audi A3, nový Ford B-MAX, Volvo V40 a pick-up Isuzu D-MAX - to jsou auta, která nově prošla nárazovými testy. Jak dopadla a co zajímavého rozbíjení nových vozů přineslo?
První test nového Fordu B-MAX - auta, do něhož se nejlépe nastupuje
28. srpna 2012
Podrobný test nového Fordu B-MAX přinášíme jako první v Česku. Dvě různé varianty novinky jsme zkoušeli na více než 350 km v okolí Mnichova. A zaměřili se nejen na kuriozitu v podobě chybějících sloupků karoserie.
Známe ceník Chevroletu Cruze SW - velký kombík stojí od 302 900 Kč
27. srpna 2012
Podařilo se nám získat ceník nového kombíku - Chevroletu Cruze SW - ještě před jeho zářijovým uvedením na trh. Auto stojí od 302 900 Kč s benzinovou šestnáctistovkou. Porovnali jsme ho s konkurenty.
Deset kompaktních SUV s pohonem všech kol a klimatizací
26. srpna 2012
Když SUV, tak už s pohonem všech kol. To je častá myšlenka, se kterou zákazníci tohoto segmentu vyráží do showroomů. Sestavili jsme proto žebříček nejlevnějších vozů v dané kategorii vybavených systémem 4x4 a samozřejmě klimatizací.
Opel Corsa: nový motor a snížení základní ceny na 184 900 Kč
24. srpna 2012
Opel o prázdninách hýbal ceníkem malé Corsy v třídveřovém i pětidveřovém provedení a to ve smyslu zlevňování i zdražování. Novinku pod kapotou představuje motor 1.4 Turbo.