Články & recenze

reklama
Omlazený Ford Fiesta srovnáváme s konkurenty. Prodává se od 209 990 Kč
25. října 2012
Ford omladil vzhled malé Fiesty, přidal jí nové motory a u některých z těch dosavadních snížil spotřebu. Změnil i ceny a výbavy svého bestselleru na českém trhu. Nabízíme podrobnosti a srovnání se soupeři.
Nový Renault Clio stojí od 229 900 Kč, porovnali jsme ho se soupeři
24. října 2012
Delší, širší, nižší, lépe vybavený a výrazně dražší - takový je nový Renault Clio v porovnání se svým předchůdcem. Novinka se dnes začala prodávat na českém trhu, srovnali jsme ji se soupeři včetně Škody Fabia.
První test Opelu Mokka
23. října 2012
Test Opelu Mokka si u nás můžete přečíst nejen dříve než u konkurence, ale dokonce dříve než nový konkurent Škody Yeti dorazil do Česka. Opel Mokka jsme prověřili v okolí Hamburku na dálnici, ve městě i v terénu.
Dacia nabízí levný rodinný vůz Lodgy i s benzinovým turbomotorem 1.2 TCe
22. října 2012
Dacia rozšířila nabídku kompaktního víceúčelového modelu Lodgy o verze s benzinovým turbomotorem 1.2 TCe. Prodává se od 284 900 Kč. Porovnali jsme jeho parametry a ceny s benzinovou šestnáctistovkou i s konkurenty.
Test Mini Roadster
21. října 2012
Test Mini Roadster jsme stihli ještě před začátkem podzimních plískanic, což u auta se stahovací střechou potěší. Už dlouho v nás žádný zkoušený vůz nevyvolal tolik protichůdných emocí. Radovali jsme se a trpěli...
Kia Optima Hybrid stojí od 759 980 Kč. Žere 5,3 l benzinu na 100 km
20. října 2012
Hybridních aut na českém trhu přibývá. Nejnovějším přírůstkem mezi vozy, které kombinují klasické spalovací motory a elektromotory, je Kia Optima Hybrid. Stojí od 759 980 Kč a řekne si o 5,3 l benzinu na 100 km.
Stačí nové litrové tříválce pro rodinný Ford C-MAX a Grand C-MAX soupeřům?
19. října 2012
Ford obohatil nabídku kompaktního víceúčelového vozu C-MAX o litrové tříválcové motory s výkony 74 a 92 kW. Stačí jejich parametry na objemnější konkurenci mezi rodinnými auty třídy MPV? A jak vypadá cenové srovnání?
První test nového VW Golf
18. října 2012
První test nového VW Golf vznikal na dvou místech Evropy. Zatímco kolega Honza na Sardinii zkoušel dražší verze, já v Praze proháněl levnější variantu s technicky odlišnou a jednodušší zadní nápravou. Dost se liší...
Deset nejlevnějších nových aut s klimatizací
17. října 2012
Prodej nových aut vázne, a tak jejich ceny klesají. Zjistili jsme, že se aktuálně dá na českém trhu sehnat deset modelů za cenu nižší než 190 tisíc korun s klimatizací ve standardu. Přinášíme jejich přehled.
Prodej nových aut v Evropě se hroutí, došlo už i na Škodu
16. října 2012
Dvanáctý měsíc v řadě poklesl v Evropě meziročně prodej nových aut. V září činil propad v zemích EU a EFTA 11 procent, tedy nejvíc za poslední rok. Méně vozů než loni prodala i Škoda. Které značky se ještě drží?