Články & recenze

reklama
Chevrolet Spark - mírné zdražení, ale také posílení výbavy
9. listopadu 2013
Cena nejlevnějšího provedení minivozu Chevrolet Spark vzrostla o 2500 korun na 173 100 korun. Auto má však nově v základu stabilizační systém. Také vyšší výbavy mírně zdražily a zároveň dostaly bohatší výbavu.
Test nové Mazdy 3 hatchback
8. listopadu 2013
Novou Mazdu 3 hatchback jsme testovali ve čtyřech různých provedeních se třemi typy motorů. Jak jezdí nová generace kompaktního hatchbacku, který vždy patřil k volbám řidičů, kteří se chtějí za volantem bavit?
Honda zlevnila naftové Civiky o padesát tisíc
7. listopadu 2013
Honda snížila začátkem listopadu ceny všech naftových verzí pětidveřového hatchbacku Civic o padesát tisíc. Nejdostupnější provedení s motorem 1.6 i-DTEC tak stojí od 414 tisíc a se silnějším turbodieselem 2.2 i-DTEC od 449 tisíc korun.
Špatné časy pro luxus. Nová auta prodávají lépe lidové značky
6. listopadu 2013
Audi -29 %. BMW -9 %. Mercedes-Benz -2 %. Prémiové německé značky zaregistrovaly v říjnu méně nových aut než před rokem a v minusu jsou i za celý rok. To platí i pro Aston Martin, Bentley, Cadillac, Ferrari, Infiniti, Jaguar, Lexus, Porsche nebo Rolls Royce.
První test modernizované Škody Yeti
5. listopadu 2013
Test modernizované Škody Yeti probíhal mimo jiné v drsných podmínkách lijáku na terénním polygonu. Zkoušeli jsme verzi s pohonem dvou i čtyř kol, městské provedení City i dobrodružnější Outdoor, čtyři různé motory...
Test nové Dacie Logan MCV
4. listopadu 2013
Zajímá vás, jak jezdí suverénně nejlevnější nový kombík na českém trhu? Druhou generaci Dacie Logan MCV jsme otestovali se základním benzinovým motorem 1.2/55 kW. A hledali výhody i nevýhody vůči dražším konkurentům.
Deset kombíků s nejdelším kufrem. Škodovky mezi nimi nejsou
3. listopadu 2013
Změřili jsme délku zavazadlových prostorů všech kombíků na českém trhu a vybrali deset rekordmanů. Jejich pořadí se výrazně liší od žebříčku nejobjemnějších kufrů podle údajů výrobce.
Test modernizovaného Mercedesu třídy E
2. listopadu 2013
Test modernizovaného Mercedesu třídy E většinou probíhal na trase mezi Prahou a chorvatským Primoštenem. Hybridní verzi s kombinací elektromotoru a naftového motoru jsme tak důkladně proklepli na 2500 kilometrech.
Nový Renault Clio poprvé zlevnil. O deset tisíc a to i ve verzi kombi
1. listopadu 2013
Po ročním působení na českém trhu nová generace Renaultu Clio poprvé zlevňuje. Plošné snížení cen o deset tisíc se týká hatchbacku i kombíku. Kratší karoserie se tak prodává od 219 900 korun, kombi Grandtour od 235 900 Kč.
Terénní kombi Opel Insignia Country Tourer stojí od 783 900 korun
31. října 2013
Modernizace Opelu Insignia přinesla i jednu zcela novou verzi, která se začala prodávat na českém trhu. Jde o kombi s pohonem všech kol a ochranou na nezpevněné cesty Country Tourer. Stojí od 783 900 korun s naftovým motorem 2.0 CDTI/120 kW.