Články & recenze

reklama
Test Mazdy CX-3 2.0 Skyactiv-G AWD AT
24. září 2015
Recenzi stylového kompaktního crossoveru Mazdy CX-3 jsme nově obohatili o zkušenosti s motorem 2.0 Skyactiv-G s pohonem všech kol a automatem. Poprvé jsme kompaktní SUV testovali na českých silnicích.
Hyundai zdražil většinu akčních verzí o pět až deset tisíc korun
23. září 2015
Ceny některých zvýhodněných verzí modelů Hyundai i20, ix20, a i30 včetně kombi vzrostly o pět až deset tisíc korun. Přesto zůstávají výhodnější než u většiny konkurentů. U naftové ix20 kompenzuje zdražení silnější motor.
Test nového Opelu Astra
22. září 2015
Nový Opel Astra se označuje písmenem K a testovali jsme v Rakousku hned čtyři jeho verze. Podrobnou recenzi přivážíme ještě před tím, než se odvěký rival Volkswagenu Golf v říjnu objeví na českých prodejnách.
Volkswagen Golf dostal novou akční verzi Maraton Edition
21. září 2015
Maraton Edition, tak se jmenuje nová akční výbava Volkswagenu Golf, která na českém trhu nahradila předchozí verzi Comfort Edition. Zároveň zdražila většina ostatních verzí a to v rozmezí od tisícovky po 11 tisíc.
Deset nejlevnějších pětidveřových hatchbacků velikosti VW Golf
20. září 2015
Kompaktní pětidveřové hatchbacky neboli auta typu a velikosti Volkswagenu Golf v současné době procházejí výraznou obměnou. Až během pár měsíců skončí, nepůjde už žádný z nich pořídit za cenu nižší než 300 tisíc korun.
Nový Opel Astra si proti předchůdci polepšil zejména z hlediska dynamiky
19. září 2015
Nový Opel Astra díky výraznému snížení hmotnosti mezigeneračně vylepšil dynamiku motorů a to až o dvě vteřiny při měření zrychlení z 0 na 100 km/h. Ceny srovnatelných verzí se zvýšily v rozmezí od 10 do 50 tisíc. Za příplatek lze mít řadu unikátních prvků výbavy.
Nejlevnější Renault Kadjar stojí 464 900 korun
18. září 2015
Renault začal prodávat nové kompaktní SUV Kadjar i se základní výbavou Life. Jeho první cena tak klesla na 464 900 korun. Porovnali jsme nejlevnější kadjar s konkurencí.
Test vozu Hyundai i20 Coupe
17. září 2015
Třídveřovou verzi malého hatchbacku Hyundai i20 jsme týden testovali na českých silnicích se silnějším motorem 1.4. Recenze si všímá zejména změn proti praktičtější třídveřové variantě.
Škoda byla o prázdninách devátou nejprodávanější značkou nových aut v Evropě
15. září 2015
Historické maximum v žebříčku nejúspěšnějších značek, které v Evropě prodávají nová auta, zopakovala v obou prázdninových měsících Škoda Auto. V červenci i v srpnu skončila devátá. Trh nepřetržitě roste už dva roky.
Deset nejlevnějších aut s pohonem zadních kol
13. září 2015
Nové auto s pohonem zadních kol pořídíte už za částku jen mírně převyšující dvě stě tisíc korun. S Renaultem Twingo nebo smartem si ale moc nezadriftujete. Za silnější vozy s klasickou koncepcí zaplatíte minimálně trojnásobek.