Články & recenze

reklama
Test modernizované Toyoty Auris Touring Sports
8. srpna 2015
Modernizovaná Toyota Auris Touring Sports přijela nejen s faceliftem vizáže, ale také novými motory a bezpečnostní prvky. Jak velké změny prodělalo rodinné kombi prozradí recenze z našeho testování v okolí Bruselu.
Ford Focus - nové motory, zdražení aut na benzin, zlevnění dieselů
7. srpna 2015
Ford pokračuje v obměně motorů pro Focus, tentokrát se dotkla verzí s automatickou převodovkou. Zlevnily nové naftové motory, zdražily benzinové. Porovnali jsme rodinný model od Fordu s konkurencí.
Škoda zlevnila nejoblíbenější verze modelů Octavia a Yeti
6. srpna 2015
Akční verze Fresh u modelů Škoda Octavia a Yeti jsou nově dostupné i bez toho, aby si zájemce o ně musel pořídit auto na splátky. Fakticky tak oba modely zlevnily až o dvanáct tisíc a dostaly spoustu výbavy zdarma.
Test nového SUV Hyundai Tucson
5. srpna 2015
Jméno Hyundai Tucson se vrací do Česka jako nástupce populárního rodinného SUV ix35. K recenzi nového vozu z nošovické továrny jsme si vybrali verzi s pohonem všech kol, kterou jsme testovali na asfaltu i mimo něj.
Škoda Fabia se stala nejprodávanějším novým autem v Česku
4. srpna 2015
Počet měsíčních registrací nových aut v Česku překonal v červenci historický rekord. Celkem se v databázích nově objevilo 21 415 vozů. Nejúspěšnějším modelem se stala Fabia, která sesadila téměř tři roky nepřetržitě kralující Octavii.
Hyundai začátkem srpna zlevnil nejprodávanější verze, zdražil okrajové
3. srpna 2015
O pět tisíc zlevnil Hyundai začátkem srpna nejprodávanější verze oblíbených modelů i20, ix20 a i30 kombi. Zároveň ale některé vozy zdražil, například luxusní Genesis o čtyřicet tisíc.
Deset aut s královským místem na zadních sedadlech
2. srpna 2015
Hledali jsme deset nových aut s největším místem na nohy na zadních sedadlech, která zároveň nabízejí i dostatek místa nad hlavou. Do výběru se dostaly pouze kombíky a vozy kategorie MPV.
Test modernizovaného BMW řady 1 ve třídveřové verzi
1. srpna 2015
Test BMW řady 1 přivážíme po letošní modernizaci, která si rozhodně zaslouží novou recenzi, protože nešlo o žádný lehký facelift. Zvolili jsme tentokrát hodně sportovní provedení s načipovaným benzinovým dvoulitrem.
Kia Picanto po faceliftu - více možností za více peněz
31. července 2015
Kia modernizovala minivůz Picanto. Jeho motory nově splňují emisní normy Euro 6, ale mírně se zvýšila jejich spotřeba a zhoršila dynamika. Proti starší variantě stojí model o pět tisíc víc, prodává se od 214 980 Kč.
Test modernizovaného Fordu Grand C-MAX
30. července 2015
Ford Grand C-MAX dostal po modernizaci příď ve stylu značky Aston Martin. Z recenze zjistíte, že to není zdaleka jediná změna, k níž u rodinného vozu kategorie MPV došlo. Testovali jsme verzi s naftovým motorem.