Články & recenze

reklama
Peugeot Partner prodělal facelift. Zdražil, zrychlil a méně žere
28. května 2015
Peugeot zmodernizoval kompaktní dodávku Partner včetně její osobní verze Tepee. Kromě drobných odlišností v designu karoserie i vnitřku a nových prvků výbavy představil nové motory splňující emisní normy Euro 6.
Test modernizované verze vozu Hyundai i40 kombi
27. května 2015
Test modernizované verze modelu Hyundai i40 kombi přivážíme jen pár dní po záhájení prodeje tohoto vozu na českém trhu. Zajímalo nás, zda díky faceliftu drží manažerský kombík krok s novými generacemi konkurentů.
První foto a informace k nové Škodě Superb Combi
26. května 2015
Nová Škoda Superb Combi láká mimo jiné na největší zavazadlový prostor mezi kombíky střední třídy. V základním provedení dosáhne 660 litrů, a po sklopení opěradel zadních sedadel dokonce 1950 litrů.
VW Tiguan přezbrojil na Euro 6, zrychlil, snížil spotřebu a mírně zdražil
25. května 2015
Volkswagen Tiguan je další z řady aut, jehož motory nově splňují emisní normy Euro 6. Zlepšila se i dynamika a úspornost, zdražil maximálně o 16 tisíc. Přibyla také nová výhodná výbava Comfort Edition II.
Kolik stojí přechod na emisní normu Euro 6?
24. května 2015
Ani korunu, ale také několik desítek tisíc - tolik stojí zájemce o nové auto přechod z emisní normy Euro 5 na čistší předpisy Euro 6 platné od začátku září.
První test Fordu Mustang Fastback
23. května 2015
První test Fordu Mustang přivážíme z Bavorska ještě dříve, než se šestá generace legendárního sportovního kupé začne oficiálně prodávat na českém trhu. Na to, že nestojí ani milion, toho mustang dost umí...
Hyundai i40 po modernizaci vyjíždí s novým dvouspojkovým automatem
22. května 2015
Hyundai uvedl na český trh modernizovanou verzi manažerského modelu i40 v provedení sedan i kombi. Auto zdražilo, v nejprodávanější verzi 1.7 CRDi ale také dostalo vyšší výkon a chlubí se nižší spotřebou.
Test modernizované Mazdy 6 Wagon
21. května 2015
Mazdu 6 Wagon, tedy manažerský kombík, jsme otestovali, protože aktuální generace letos prošla po dvou letech kariéry modernizací. Zaměřili jsme se mimo jiné na jednu z největších novinek - pohon všech kol.
Nový Ford Mustang nabízí kombinaci osmi válců s manuálním řazením
20. května 2015
Karoserii kupé i kabriolet, benzinový čtyřválec s turbem i osmiválec a manuální i samočinnou převodovku nabízí nový Ford Mustang. Sportovní dvoudveřové čtyřmístné kupé střední třídy se poprvé vyrábí ve speciální verzi pro Evropu. Stojí od 880 tisíc korun.
Nejprodávanější značky aut v Evropě v dubnu 2015
19. května 2015
Evropský trh s novými auty zažil v dubnu dvacátý měsíc nepřetržitého meziročního růstu v řadě. Dařilo se Škodě. Po slabším březnu se vrátila na pozice v nejlepší desítce značek a rostla více než trh.