Články & recenze

reklama
Škoda Fabia se stala nejprodávanějším novým autem v Česku
4. srpna 2015
Počet měsíčních registrací nových aut v Česku překonal v červenci historický rekord. Celkem se v databázích nově objevilo 21 415 vozů. Nejúspěšnějším modelem se stala Fabia, která sesadila téměř tři roky nepřetržitě kralující Octavii.
Hyundai začátkem srpna zlevnil nejprodávanější verze, zdražil okrajové
3. srpna 2015
O pět tisíc zlevnil Hyundai začátkem srpna nejprodávanější verze oblíbených modelů i20, ix20 a i30 kombi. Zároveň ale některé vozy zdražil, například luxusní Genesis o čtyřicet tisíc.
Deset aut s královským místem na zadních sedadlech
2. srpna 2015
Hledali jsme deset nových aut s největším místem na nohy na zadních sedadlech, která zároveň nabízejí i dostatek místa nad hlavou. Do výběru se dostaly pouze kombíky a vozy kategorie MPV.
Test modernizovaného BMW řady 1 ve třídveřové verzi
1. srpna 2015
Test BMW řady 1 přivážíme po letošní modernizaci, která si rozhodně zaslouží novou recenzi, protože nešlo o žádný lehký facelift. Zvolili jsme tentokrát hodně sportovní provedení s načipovaným benzinovým dvoulitrem.
Kia Picanto po faceliftu - více možností za více peněz
31. července 2015
Kia modernizovala minivůz Picanto. Jeho motory nově splňují emisní normy Euro 6, ale mírně se zvýšila jejich spotřeba a zhoršila dynamika. Proti starší variantě stojí model o pět tisíc víc, prodává se od 214 980 Kč.
Test modernizovaného Fordu Grand C-MAX
30. července 2015
Ford Grand C-MAX dostal po modernizaci příď ve stylu značky Aston Martin. Z recenze zjistíte, že to není zdaleka jediná změna, k níž u rodinného vozu kategorie MPV došlo. Testovali jsme verzi s naftovým motorem.
Renault Fluence dostal úspornější motory. Zdražil o pět až deset tisíc
29. července 2015
Změny související s přechodem na emisní normu Euro 6 připravily Renault Fluence o dva naftové motory. V nabídce zůstal jeden benzinový a jeden turbodiesel, oběma klesla spotřeba. Ceny vzrostly o pět až deset tisíc.
Opel Zafira už pohánějí pouze turbomotory. Zlevnil o 15 tisíc korun
27. července 2015
Opel dokončil přezbrojení motorů rodinného modelu Zafira na nové emisní normy Euro 6. Znamená to konec pro benzinovou osmnáctistovku bez turba. Většina ostatních pohonných jednotek je o něco úspornějších. Auto plošně zlevnilo o 15 tisíc.
Deset nejlevnějších nových aut v Česku
26. července 2015
Přinášíme žebříček deseti nejlevnějších nových aut v Česku. Pryč jsou roky, kdy se kompletní TOP 10 dala pořídit hluboko pod 200 tisíc, aktuálně se do této hranice vejde pouze osm modelů.
Test Peugeotu 308 GT SW
25. července 2015
Test Peugeotu 308 GT SW proběhl jak ve slunečném Portugalsku tak v deštivém Česku. Co u auta roku 2014 mění písmenka GT? Kdo by se na rychlý a luxusní kombík měl těšit? To prozradí jeho podrobná recenze.