Články & recenze

reklama
Test Lexusu RX
13. února 2016
Testovali jsme novou generaci průkopníka mezi hybridními SUV. Přijíždí s agresivním designem a nabídkou maximálního pohodlí v luxusním interiéru. V recenzi se dočtete, že díky nárůstu délky je Lexus RX prostornější.
Volkswagen Caddy mění ceny a přijíždí ve verzi Beach
12. února 2016
Importér automobilů Volkswagen na český trh předělal ceník modelu Caddy a rozšířil nabídku tohoto užitečného MPV o atraktivní verzi Beach.
Ford uvedl na trh nové velké SUV Edge. Prodává se od 1,12 milionu korun
11. února 2016
Ford začal v Česku prodávat velké SUV Ford Egde. Stojí od 1,12 milionu korun a nabízí se výhradně s naftovým motorem a pohonem všech kol. Porovnali jsme ho s největšími konkurenty.
Test Fordu Focus RS
10. února 2016
V recenzi nejrychlejší verze kompaktního oblíbeného vozu od značky s modrým oválem ve znaku jsme se zaměřili mimo jiné na schopnosti, které automobil získal díky instalaci pohonu všech čtyř kol.
Kia zlevnila celou modelovou řadu cee´d
9. února 2016
Zvýšit odbyt nejpopulárnější řady cee´d má další únorová úprava ceníků u českého zastoupení korejské značky Kia. Podívejte se, za kolik lze dnes pořídit pětidveřový hatchback, kupé nebo kombi nižší střední třídy.
Test Fordu Grand Tourneo Connect 1.5 TDCi/88 kW Powershift
8. února 2016
Recenzi Fordu Grand Tourneo Connect jsme obohatili o test nového naftového motoru 1.5 TDCi/88 kW s automatickou převodovkou Powerhift. Sedmimístnou osobní verzi dodávky jsme testovali v maximální výbavě.
Ceny nových automobilů na přelomu ledna a února jsou jako na houpačce
7. února 2016
Lednové registrace nových automobilů na českém trhu trhaly opět rekordy, a tak mnoho importérů sebevědomě navyšuje ceny. V některých případech se však objevují i atraktivní nabídky, které souvisí třeba s tím, že se čistí loňské skladové zásoby.
Test Renaultu Talisman na českých silnicicíh
6. února 2016
Recenzi nové vlajkové lodi značky Renault v Evropě jsme obohatili testem reálné spotřeby verze s nejsilnějším naftovým motorem v zimních podmínkách tuzemského provozu. Zkoušeli jsme Renault Talisman 1.6 dCi/118 kW.
Peugeot výrazně snížil ceny pětidveřové verze řady 208
5. února 2016
Přestože registrace loni trhaly rekordy a Peugeot značně omladil svou nabídku, prodeje na českém trhu oproti roku 2014 poklesly. České zastoupení se s tím snaží něco dělat, a tak od začátku roku dochází už podruhé k úpravě cen.
Test nového Volkswagenu Passat Alltrack
4. února 2016
Recenze druhé generace Volkswagenu Passat Alltrack vznikala za extrémních zimních podmínek. To bylo pro testované auto napůl dobře, protože se vytáhlo jízdními vlastnostmi, a napůl špatně kvůli vysoké spotřebě.