Články & recenze

reklama
PR článek
Jak funguje kvalitní asistenční služba
24. ledna 2020
Mnozí z nás si už život bez auta nedokážou představit. Rozvézt děti do školy a školky, dopravit se do zaměstnání, cestou domů nakoupit a děti vyzvednout. Rozvézt je na kroužky, o víkendu si vyrazit na pěkný výlet, nebo manželku odvézt na posezení s kamarádkou. Jak bychom to bez auta všechno zvládli? Jenže co když se pokazí?
Citroën změnil ceny oběma směry. Zlevnilo víceúčelové Berlingo
6. března 2015
Zlevnění, zdražení, nové výbavy, zúžení nabídky - to jsou změny, které začátkem března udělal v cenících svých modelů Citroën. Přinášíme podrobný přehled, speciálně jsme se zaměřili na víceúčelové Berlingo.
První test Suzuki Vitara
5. března 2015
První test nového Suzuki Vitara přivážíme až z Portugalska. Zkoušeli jsme tam hned čtyři různé verze tohoto nástupce modelu SX4, který nemá trochu překvapivě téměř nic společného s předchozí Grand Vitarou...
Zájem o nová auta v Česku předčil v únoru všechna očekávání
4. března 2015
Meziroční únorový nárůst o 28 procent. Suverénně nejlepší druhý měsíc všech dob. Devět z deseti nejúspěšnějších značek v plusu proti loňsku. To jsou informace týkající se registrací nových aut v Česku.
Hyundai zveřejnil ceníky modernizované i30. Prodává se od 299 990 Kč
3. března 2015
Modernizace i30 se dotkla nejen vzhledu, ale také motorů a převodovek. Novinku představuje například sedmistupňový dvouspojkový automat. Pětidveřový hatchback se prodává od 299 990 korun, kombík o patnáct tisíc dráž.
Evropským autem roku 2015 se stal s převahou Volkswagen Passat
2. března 2015
Nová generace Volkswagenu Passat zvítězila s velkým náskokem v prestižní anketě o evropské auto roku 2015 vyhlášené v Ženevě. Získala 340 bodů, na druhém místě se umístil Citroën C4 Cactus (248) a třetí skončil Mercedes třídy C (221 bodů).
Nejúspornější auta s pohonem všech kol
1. března 2015
Jedenáct nejméně žíznivých aut s pohonem všech kol se spokojí se spotřebou mezi 4,2 a 4,5 l. Nejlépe jsou na tom Mini Countryman (na snímku) a nové Suzuki Vitara. Mezi nejlepšími nechybí škodovky nebo kombíky.
Dravec Seat Leon Cupra už se nabízí ve třech karosářských verzích
28. února 2015
Seat rozšířil řadu kompaktních sportovních modelů Leon Cupra o další karosářskou verzi. Kromě pětidveřového hatchbacku a kombíku ST se začala prodávat i třídveřová verze SC, která je nejsportovnější a zároveň nejdražší.
Nissan zlevnil Note, Juke a Pulsar. Qashqai se opět prodává i jako 4x4
27. února 2015
Malý kříženec hatchbacku a MPV Note zlevnil o dvacet tisíc stejně jako poloterénní Juke. Dokonce o třicet tisíc se snížila cena naftových verzí rodinného hatchbacku Pulsar. Do nabídky modelu Qashqai se vrátila verze s pohonem všech kol.
Nové suzuki se jmenuje Vitara, ale nahradí oblíbenou SX4
25. února 2015
Suzuki zveřejnilo technické údaje nového modelu Vitara, který nemá kromě jména a vizáže přídě nic společného s bývalým offroadem Grand Vitara. Naopak půjde o nástupce doprodávajícího se populárního crossoveru SX4.
Modernizovaná Mazda 6 přiváží pohon všech kol pro kombík
24. února 2015
Modernizace Mazdy 6 přináší kromě drobných vizuálních změn také pohon všech kol pro kombík v kombinaci s naftovým motorem. Novinkou jsou i LED světlomety, přibyli asistenti hlídající bezpečnost. Došlo k mírnému zdražení.