Články & recenze

reklama
Modernizace přinesla Citroënu Berlingo nižší spotřebu a vyšší ceny
18. června 2015
Citroën uvedl na český trh inovovanou verzi oblíbené kompaktní dodávky Berlingo včetně její osobní verze Multispace. Nové a vylepšené starší motory mají nižší spotřebu, obohatila se výbava a zvýšily ceny.
Toyota Avensis prošla důkladnou modernizací. Dostala diesely od BMW
17. června 2015
Manažerský sedan a kombík Toyota Avensis se chlubí novou vizáží i technikou. Novinku představují například naftové motory od BMW, benzinovým klesla spotřeba. Posílila výbava, zvedly se ceny. Modernizovaný Avensis se prodává od 614 900 korun.
Dvacet nejoblíbenějších značek nových aut v Evropě
16. června 2015
Evropský trh s novými auty se i v květnu meziročně udržel v plusových číslech, ale nárůst činil pouze 1,4 %. Šest značek z první desítky si proti loňskému květnu pohoršilo včetně desáté Škody Auto s poklesem 0,5 %.
Test modernizovaného Peugeotu 208
15. června 2015
Modernizovaný Peugeot 208 jsme na rakouských silnicích otestovali ještě před jeho oficiálním uvedením na český trh. Recenze zahrnuje i zkoušku aktuálně nejúspornějšího motoru v sériově vyráběných osobních autech.
Deset nejlevnějších nových aut na prázdniny
14. června 2015
Vybírali jsme deset nejlevnějších nových aut vhodných na prázdninové cestování - tedy s praktickými karoseriemi kombi, MPV nebo SUV, velikostí alespoň nižší střední třídy, klimatizací a spotřebou do pěti litrů na 100 km. Čelo žebříčku opanovaly dacie.
Citroën v červnu zlevnil. C4 Cactus pořídíte za méně než 300 tisíc
12. června 2015
Rušení bonusů za přenechání ojetiny na protiúčet, ale zároveň snižování běžných cen, to je červnová strategie Citroënu. Extravagantní malé SUV C4 Cactus se poprvé v historii prodává za méně než 300 tisíc.
Modernizovaný Hyundai ix20 méně pije a více stojí - od 279 990 Kč
10. června 2015
Nejprodávanější vůz kategorie MPV na českém trhu prodělal modernizaci. Hyundai ix20 změnil vizáž přídě, jeho motory splňují emisní normy Euro 6 a spotřebují méně paliva. Nejlevnější verze zdražila o deset tisíc na 279 990 korun.
Volkswagen Touran vyrostl, většinou zdražil a šetří náklady na palivo
9. června 2015
Volkswagen zveřejnil ceníky nového Touranu, prodává se od 559 900 korun. Kompaktní víceúčelový rodinný vůz je ve své druhé generaci o 13 cm delší než předchůdce, přitom ale spotřebuje méně paliva.
Test modernizované Toyoty Auris
8. června 2015
Toyota uvádí na český trh modernizovaný rodinný hatchback Auris a my už přivážíme z okolí Bruselu jeho podrobný test. V čem se liší od předchozí verze a jak si vedly nové motory?
Deset nejlevnějších MPV nižší střední třídy
7. června 2015
Zájemci o rodinná víceúčelová auta mají z čeho vybírat. Deset různých modelů a téměř stovka verzí se dá pořídit do 400 tisíc korun. Suverénně nejlevnější jsou dacie - modely Dokker i Lodgy i po modernizaci motorů stojí lehce přes 200 tisíc.