Články & recenze

reklama
Jedenáct dravečků, kteří se spokojí s malým množstvím paliva
1. února 2015
Zajímala nás auta s parádní dynamikou vyčíslenou tím, že zvládnou sprint z místa na stovku pod deset vteřin, a zároveň nízkou spotřebou benzinu. Objevili jsme jich jednenáct, které se podle výrobce vejdou do 4,7 l na 100 km.
Test Peugeotu 308 GT
31. ledna 2015
Test Peugeotu 308 GT přivážíme ze slunečného Portugalska jako předzvěst jara téměř dva měsíce před tím, než se nová verze začne v Česku prodávat. Co u auta roku 2014 mění písmenka GT? Kdo by se na novinku měl těšit?
Kia začala prodávat modernizované Rio. Stojí od 229 980 Kč
30. ledna 2015
Kia modernizovala malý hatchback Rio. Konkurent Škody Fabia omladil design karoserie i přístrojové desky, mírně se změnila nabídka a parametry motorů. Nejlevnější pětidveřová Kia Rio 1.25 se prodává od 229 980 korun.
Opel zdražil další auta včetně populární Merivy. Zafira Classic skončila
29. ledna 2015
Ceny se zvýšily u modelů Corsa, Meriva, Mokka, Combo Tour, Zafira Tourer a Insignia. Jedno z nejdostupnějších aut kategorie MPV na českém trhu, až sedmimístnou Zafiru Classic, přestala značka vyrábět.
Peugeot 308 GT - nová nejvýkonnější verze pro hatchback i kombík
28. ledna 2015
Peugeot přiveze na český trh sportovněji laděnou verzi modelu 308, kterou označuje písmeny GT. Bude ji prodávat v provedení hatchback i kombi SW. Pod kapotou se objeví benzinový motor 1.6 THP/151 kW a naftový dvoulitr 133 kW.
Test Jeepu Renegade
27. ledna 2015
Test Jeepu Renegade přivážíme nedlouho po uvedení nového modelu na český trh. Renegát znamená zrádce nebo odpadlík od víry, což nabádá k tomu, abychom zjišťovali, jak moc se městský džíp odcizil kořenům značky.
Peugeot dává sedm dní slevy na nové vozy. Nejvíc se vyplatí ty vybavené
26. ledna 2015
Tradiční akce 7 dní Peugeot, která se koná tento týden, spočívá v mimořádných slevách na nová auta ze skladů i z výroby. Nejvíce, padesát tisíc, ušetří zájemci o sportovně laděný malý hatchback 208 GTI.
Deset nejlevnějších rodinných aut s pohonem všech kol
25. ledna 2015
Vzhledem k počasí, které panuje za okny, jsme hledali nejdostupnější auta s pohonem všech kol. Zaměřili jsme se na vozy rodinné velikosti a s rodinnými typy karoserií - tedy liftbacky, kombíky, SUV a MPV.
Test Renaultu Clio R.S.
24. ledna 2015
Venku zuří zima, a tak není od věci se zahřát. Barva Renaultu Clio R.S. připomínala zářící slunce. Zájemce o koupi ostré verze malého auta ale spíše zajímá, jak zářila v zatáčkách...
Další značky rozjely dlouhodobé pronájmy aut. Škoda je rozšířila a zdražila
23. ledna 2015
Do začátku stačí několik tisíc a můžete jezdit novým autem. Za jeho používání platíte pravidelně každý měsíc paušální částku, vůz není váš. Operativní leasing neboli dlouhodobý pronájem pro privátní osoby rozjíždí stále více značek.