Články & recenze

reklama
Test modernizovaného Fordu Focus kombi
11. února 2015
Test modernizovaného Fordu Focus kombi probíhal zejmnéna v duchu zjišťování množství a intenzity změn, které nedávný facelift přinesl. Na první pohled vypadá, že byl opravdu důkladný. Ale je tomu opravdu tak?
Volkswagen Tiguan se nabízí v nové limitované edici CityScape
10. února 2015
Volkswagen rozšířil nabídku limitovaných edicí u kompaktního SUV Tiguan. Kromě verze Comfort Edition zaměřené na zajímavý poměr ceny a výbavy přivezl vyšperkovanou variantu CityScape.
Modernizovaný Fiat Dobló Panorama se prodává od 319 900 korun
9. února 2015
Fiat zmodernizoval kompaktní dodávku Dobló včetně její osobní verze Panorama. Změnil se design karoserie i přístrojové desky, auto lépe řadí a snížil se hluk v kabině. Ceník začíná na 319 900 Kč, tedy o necelých deset tisíc dráž než u starší varianty.
Deset nejlevnějších rodinných aut v českých poměrech
8. února 2015
Deset nejlevnějších vozů s rodinnými karoseriemi kombi, MPV a SUV se i po zdražování stále s přehledem vejde do 300 tisíc včetně rozumné výbavy. Několik z nich jsou ale výběhové modely, které se už doprodávají jen ze skladů.
Test BMW 2 Active Tourer
7. února 2015
Test BMW 2 Active Tourer se nesl v duchu zjišťování, jak jezdí největší odrodilec od tradic značky. Auto s pohonem předních kol a karoserií MPV - to přece nemůže být BMW. Nebo snad ano?
Citroën v únoru převážně zlevňoval. Malá C3 stojí od 239 900 Kč
6. února 2015
Citroën změnil v únoru ceníky několika verzí nových automobilů. Většinou šlo o zlevňování, které ale často doprovázelo snižování bonusu za výkup auta na protiúčet. Mírně se zvedly ceny některých provedení modelů C4 Aircross a C5.
První test nové Mazdy 2
5. února 2015
Test nové Mazdy 2 jsme provedli jako jedno z prvních českých médií v okolí Barcelony. Zkoušeli jsme čtyři různé verze. Nová generace malého hatchbacku výrazně narostla do délky. Jak se to projevilo při jízdě?
Češi kupují nová auta jako zběsilí, daří se všem silným značkám
4. února 2015
Prodejci nových aut zažívají na českém trhu zlaté časy. Registrace se v rekordně úspěšném lednu meziročně zvýšily o více než patnáct procent na 15 727 kusů. Všech deset nejúspěšnějších značek prodalo výrazně více vozidel než v loňském roce.
Suzuki - modernizace Jimnyho a změny u S-Crosse a Swifta
3. února 2015
Suzuki uvedlo na český trh modernizovanou verzi malého offroadu Jimny a provedlo drobné změny ceníků u rodinného SUV S-Cross a malého Swifta. Přinášíme přehled změn a porovnání s konkurenty.
Hyundai zlevnil i zdražil a rozšiřoval i zužoval nabídku verzí
2. února 2015
Hyundai uvedl na český trh nový model i20 Coupe. Zlevnil minivůz i10. Zdražil manažerský sedan i40. U oblíbeného rodinného vozu ix20 zvýšil cenu výbavy Trikolor, ale některé pakety naopak zpřístupnil. Přinášíme přehled změn.