Články & recenze

reklama
Deset nejlevnějších rodinných aut v českých poměrech
8. února 2015
Deset nejlevnějších vozů s rodinnými karoseriemi kombi, MPV a SUV se i po zdražování stále s přehledem vejde do 300 tisíc včetně rozumné výbavy. Několik z nich jsou ale výběhové modely, které se už doprodávají jen ze skladů.
Test BMW 2 Active Tourer
7. února 2015
Test BMW 2 Active Tourer se nesl v duchu zjišťování, jak jezdí největší odrodilec od tradic značky. Auto s pohonem předních kol a karoserií MPV - to přece nemůže být BMW. Nebo snad ano?
Citroën v únoru převážně zlevňoval. Malá C3 stojí od 239 900 Kč
6. února 2015
Citroën změnil v únoru ceníky několika verzí nových automobilů. Většinou šlo o zlevňování, které ale často doprovázelo snižování bonusu za výkup auta na protiúčet. Mírně se zvedly ceny některých provedení modelů C4 Aircross a C5.
První test nové Mazdy 2
5. února 2015
Test nové Mazdy 2 jsme provedli jako jedno z prvních českých médií v okolí Barcelony. Zkoušeli jsme čtyři různé verze. Nová generace malého hatchbacku výrazně narostla do délky. Jak se to projevilo při jízdě?
Češi kupují nová auta jako zběsilí, daří se všem silným značkám
4. února 2015
Prodejci nových aut zažívají na českém trhu zlaté časy. Registrace se v rekordně úspěšném lednu meziročně zvýšily o více než patnáct procent na 15 727 kusů. Všech deset nejúspěšnějších značek prodalo výrazně více vozidel než v loňském roce.
Suzuki - modernizace Jimnyho a změny u S-Crosse a Swifta
3. února 2015
Suzuki uvedlo na český trh modernizovanou verzi malého offroadu Jimny a provedlo drobné změny ceníků u rodinného SUV S-Cross a malého Swifta. Přinášíme přehled změn a porovnání s konkurenty.
Hyundai zlevnil i zdražil a rozšiřoval i zužoval nabídku verzí
2. února 2015
Hyundai uvedl na český trh nový model i20 Coupe. Zlevnil minivůz i10. Zdražil manažerský sedan i40. U oblíbeného rodinného vozu ix20 zvýšil cenu výbavy Trikolor, ale některé pakety naopak zpřístupnil. Přinášíme přehled změn.
Jedenáct dravečků, kteří se spokojí s malým množstvím paliva
1. února 2015
Zajímala nás auta s parádní dynamikou vyčíslenou tím, že zvládnou sprint z místa na stovku pod deset vteřin, a zároveň nízkou spotřebou benzinu. Objevili jsme jich jednenáct, které se podle výrobce vejdou do 4,7 l na 100 km.
Test Peugeotu 308 GT
31. ledna 2015
Test Peugeotu 308 GT přivážíme ze slunečného Portugalska jako předzvěst jara téměř dva měsíce před tím, než se nová verze začne v Česku prodávat. Co u auta roku 2014 mění písmenka GT? Kdo by se na novinku měl těšit?
Kia začala prodávat modernizované Rio. Stojí od 229 980 Kč
30. ledna 2015
Kia modernizovala malý hatchback Rio. Konkurent Škody Fabia omladil design karoserie i přístrojové desky, mírně se změnila nabídka a parametry motorů. Nejlevnější pětidveřová Kia Rio 1.25 se prodává od 229 980 korun.