Články & recenze

reklama
Citroën C4 prodělal modernizaci. Nově se prodává od 349 900 korun
19. února 2015
Hatchback nižší střední třídy Citroën C4 prošel faceliftem. Výrazně se změnila nabídka motorů. Zůstaly v ní pouze pohonné jednotky dopované turbem. Novinka se prodává od 349 900 korun. Porovnali jsme ji se soupeři.
Nová Škoda Superb jezdí rychleji a úsporněji. Prostor pro cestující narostl i ubyl
18. února 2015
Interiér třetí novodobé generace Škody Suberb se zvětšil v loktech a v kufru. Naopak se podle našeho měření zmenšilo místo na nohy a nad hlavou. Nové motory jezdí úsporněji a chlubí se lepší dynamikou.
Evropský trh s novými auty roste, Škoda na něm stagnuje
17. února 2015
Rok 2015 začal pro prodejce nových aut na evropském kontinentu ještě lépe než skončil ten předchozí. Škodě se příliš nedařilo. Polepšila si jen o půl procenta a vypadla z elitní desítky.
Test modernizovaného Fordu Focus
16. února 2015
Test modernizovaného Fordu Focus hatchback přivážíme jen pár dní poté, co jsme zde podrobně seznamovali s novým kombíkem. Kratší verzi jsme zkoušeli s tříválcovým turbomotorem 1.0 EcoBoost. Čím vším se liší od kombi?
Deset nejlevnějších manažerských aut - modelů střední třídy
15. února 2015
Nejlevnější modely střední třídy, která se v Česku považuje za manažerskou, lze pořídit pod půl milionu korun. Do šesti set tisíc se vejde devět automobilů včetně Škody Superb.
Hyundai i20 - dostupnější motor 1.4 a nová karoserie Coupé
14. února 2015
Huyndai uvedl na český trh druhou karoserii pro novou generaci malého hatchbacku i20. Jde o třídveřovou verzi Coupé, která se prodává od 364 990 korun. Zároveň zpřístupnil širšímu okruhu zájemců motor 1.4 u pětidveřové verze.
Seat Olé Sport - unikátní program dlouhodobého pronájmu nadupaných aut
13. února 2015
Seat vytvořil samostatný program operativního leasingu pro soukromé osoby, které rády jezdí výkonnými auty. Pojmenoval ho Olé Sport a v současnosti u něj tvoří polovinu všech smluv na tento typ financování.
Více muziky za více peněz předvádí nová generace velkého SUV Kia Sorento
12. února 2015
Kia uvedla na trh nové Sorento. Velké SUV, které uveze až sedm cestujících, se prodává od 909 980 korun. Už základní verze nabízí pohon všech kol, naftový motor a bohatou výbavu. Proti předchůdci je dražší a lepší.
Test modernizovaného Fordu Focus kombi
11. února 2015
Test modernizovaného Fordu Focus kombi probíhal zejmnéna v duchu zjišťování množství a intenzity změn, které nedávný facelift přinesl. Na první pohled vypadá, že byl opravdu důkladný. Ale je tomu opravdu tak?
Volkswagen Tiguan se nabízí v nové limitované edici CityScape
10. února 2015
Volkswagen rozšířil nabídku limitovaných edicí u kompaktního SUV Tiguan. Kromě verze Comfort Edition zaměřené na zajímavý poměr ceny a výbavy přivezl vyšperkovanou variantu CityScape.