Články & recenze

reklama
Volkswagen modernizoval motory Golfu a mírně ho zdražil
6. dubna 2015
Volkswagen Golf absolvoval modernizaci některých motorů, které nyní splňují emisní normu Euro 6 a dostaly vyšší maximální výkon. Zároveň se zvýšily ceny všech verzí v rozmezí od dvou po 22 tisíc. Známe podrobnosti.
Březen 2015 byl z hlediska prodeje nových aut nejlepším měsícem všech dob
5. dubna 2015
Celkem 21 155 nově registrovaných aut v březnu představuje v Česku suverénně nejlepší měsíc všech dob a meziroční nárůst 28 procent. Škodě se daří prodávat novou Fabii. Všech deset nejúspěšnějších značek je v plusu.
Test modernizovaného Audi A1 Sportback
4. dubna 2015
Test Audi A1 Sportback jsme si po třech letech zopakovali díky modernizaci, která na malém hatchbacku proběhla začátkem letošního roku. Jak se jezdí s nejmenším audi, jehož podvozek jsem kdysi pasoval na krále.
Citroën v dubnu výrazně zlevnil. Nejvíce rodinné modely Picasso
3. dubna 2015
Citroën začátkem dubna snížil ceny všechny verzí rodinných modelů C4 Picasso a Grand C4 Picasso. Zlevnil také některé varianty vozů C1, C3 Picasso, C4 Cactus a Berlingo. Přinášíme přehled cenových změn.
Dražší verze Renaultu Captur dostaly výbavu zdarma
2. dubna 2015
Renault zvýhodnil malé SUV Captur. Varianty Zen a Intense dostaly výbavu v hodnotě deseti respektive dvanácti tisíc korun zdarma. Automobil jsme porovnali s konkurenty.
Audi od dubna prodlužuje záruku až na 4 roky. V březnu zdražilo
1. dubna 2015
Audi prodloužilo u všech svých modelů od 1. dubna záruku ze dvou let na čtyři roky, nebo 120 000 kilometrů podle toho, co nastane dříve. V předchozích týdnech zvýšilo ceny některých vozů. Přinášíme jejich přehled.
Test Dacie Lodgy Stepway
31. března 2015
Test Dacie Lodgy Stepway přivážíme jen pár týdnů poté, co se toto rodinné auto inspirované vizáží terénních vozů začalo na českém trhu prodávat. Jak se "obrněná" Lodgy liší od té běžné. Komu by přišla vhod?
VW rozšířil nabídku motorů pro nový Passat. Auto zdražil o devět tisíc
30. března 2015
Volkswagen obohatil paletu motorů nové generace manažerského sedanu Passat a kombíku Passat Variant o několik dalších možností. Výrazně se například zpřístupnil pohon všech kol. Zároveň model plošně zdražil o devět tisíc korun.
Přehled délky záruk a servisu zdarma u oblíbených značek
29. března 2015
Základní dvouletá záruka začíná být při koupi nového auta spíše výjimkou než pravidlem. Rekordmany v délce záruk zůstávají korejské značky, ale francouzské se jim přibližují. Rozšiřuje se také bezplatné servisování.
Test Toyoty Yaris Hybrid
28. března 2015
Hybridní verze Toyoty Yaris prodělala loni modernizaci stejně jako běžná varianta malého hatchbacku. Jak funguje nejmenší auto na trhu, které si umí vyrábět elektřinu, a jezdit na ni i bez pomoci benzinu?