Články & recenze

reklama
Motory dacií splňují Euro 6. Duster zdražil maximálně o pět tisíc
1. června 2015
Dacia začala prodávat všechny své modely s motory splňujícími emisní normy Euro 6. Zvýšil se výkon a snížila spotřeba. Většinou zdražily pouze lépe vybavené verze. U nejprodávanějšího modelu Duster nejvýše o pět tisíc.
Nejúspornější kombíky s benzinovým motorem
31. května 2015
Díky masivní modernizaci motorů v posledních týdnech jsme našli devět kombíků, jejichž spotřeba nepřevyšuje pět litrů benzinu. Nejúspornější je kříženec kategorií kombi, MPV a SUV Peugeot 2008 se spotřebou 4,3 l/100 km.
První test nové Mazdy CX-3
30. května 2015
První test nové Mazdy CX-3 přivážíme z okolí Barcelony právě v období, kdy se kompaktní vůz kategorie SUV začne objevovat na prodejnách. Recenze prozradí, jak si nový model vede při porovnání se Škodou Yeti a spol.
DS funguje jako samostatná značka. Modernizovala model 5
29. května 2015
Značka DS se oddělila od Citroënu a funguje samostatně jako luxusní platforma francouzského koncernu PSA. Prvním vozem s novým logem se stal manažerský hatchback s číselným označením 5, který prodělal modernizaci.
Peugeot Partner prodělal facelift. Zdražil, zrychlil a méně žere
28. května 2015
Peugeot zmodernizoval kompaktní dodávku Partner včetně její osobní verze Tepee. Kromě drobných odlišností v designu karoserie i vnitřku a nových prvků výbavy představil nové motory splňující emisní normy Euro 6.
Test modernizované verze vozu Hyundai i40 kombi
27. května 2015
Test modernizované verze modelu Hyundai i40 kombi přivážíme jen pár dní po záhájení prodeje tohoto vozu na českém trhu. Zajímalo nás, zda díky faceliftu drží manažerský kombík krok s novými generacemi konkurentů.
První foto a informace k nové Škodě Superb Combi
26. května 2015
Nová Škoda Superb Combi láká mimo jiné na největší zavazadlový prostor mezi kombíky střední třídy. V základním provedení dosáhne 660 litrů, a po sklopení opěradel zadních sedadel dokonce 1950 litrů.
VW Tiguan přezbrojil na Euro 6, zrychlil, snížil spotřebu a mírně zdražil
25. května 2015
Volkswagen Tiguan je další z řady aut, jehož motory nově splňují emisní normy Euro 6. Zlepšila se i dynamika a úspornost, zdražil maximálně o 16 tisíc. Přibyla také nová výhodná výbava Comfort Edition II.
Kolik stojí přechod na emisní normu Euro 6?
24. května 2015
Ani korunu, ale také několik desítek tisíc - tolik stojí zájemce o nové auto přechod z emisní normy Euro 5 na čistší předpisy Euro 6 platné od začátku září.
První test Fordu Mustang Fastback
23. května 2015
První test Fordu Mustang přivážíme z Bavorska ještě dříve, než se šestá generace legendárního sportovního kupé začne oficiálně prodávat na českém trhu. Na to, že nestojí ani milion, toho mustang dost umí...