Články & recenze

reklama
Deset nejlevnějších SUV nižší střední třídy
7. prosince 2014
Rodinná auta kompaktní velikosti, která se vystrojila do terénu, patří mezi zájemci o nové vozy k nejpopulárnějším. V minulých dnech v této kategorii došlo ke změnám, které se projevily i na žebříčku nejlevnějších verzí.
Škoda Rapid - zdražení o pět tisíc a výbava Monte Carlo pro Spaceback
5. prosince 2014
Škoda plošně zdražila model Rapid o pět tisíc a to jak ve verzi liftback tak u kratší karoserie Spaceback. Nejlevnější Rapid se prodává od 274 900 korun. Spaceback nově nabízí místo výbavy StylePLUS provedení Monte Carlo.
Nová série nárazových testů odhalila slabiny Dacie Logan MCV
4. prosince 2014
Nezávisla organizace Euro NCAP nově otestovala dalších dvanáct aut. Sedm jich získalo plný počet pěti hvězd. Zato levný kombík Dacia Logan MCV jen tři. Na pět hvězd nedosáhlo žádné malé auto, Fabia zůstává letos osamocena.
Prodej nových aut dále trhá rekordy. Fabia se vrátila na stupně vítězů
3. prosince 2014
Letošní listopad se stal z hlediska prodeje nových osobních aut nejúspěšnějším jedenáctým měsícem v historii České republiky. Jejich nové registrace meziročně narostly o více než jedenáct procent. Škodě už pomáhá nová Fabia.
Test modernizovaného Peugeotu 508 SW
2. prosince 2014
Manažerský a rodinný kombík Peugeot 508 SW jsme po faceliftu neboli modernizaci otestovali krátce poté, co se v nové podobě objevil na českém trhu. V čem se nejvíce změnil a jak je na tom v porovnání s konkurenty?
Škoda zdražila většinu svých modelů. Octavii až o třináct tisíc
1. prosince 2014
Škoda zdražila modely Citigo, Roomster, Rapid, Yeti, Octavia a Superb. Zároveň obohatila jejich ceníky o nové pakety a nabízí za necelou tisícovku prodloužení záruky až na pět let. Podrobně se věnujeme modelu Octavia.
Nejúspornější malá a kompaktní auta v jednotlivých kategoriích
30. listopadu 2014
Nízká spotřeba patří mezi zásadní argumenty při pořízení nového auta. Tentokrát jsme si posvítili na nejúspornější malé a kompaktní vozy v jednotlivých kategoriích jak s benzinovými tak naftovými motory.
Test BMW X4
29. listopadu 2014
Test BMW X4 přivážíme krátce poté, co se menší kopie úspěšného křížence kupé a terénního auta X6 začala prodávat na českém trhu. Jak a v čem se od sebe liší BMW X4 a X6. Má nová X4 vůbec nějaké konkurenty?
Seat zvýšil ceny svých modelů včetně Ibizy a Leonu
28. listopadu 2014
Seat v listopadu zdražil většinu svých modelů a nevynechal ani ty nejoblíbenější - tedy malou Ibizu (o pět tisíc) a kompaktní Leon (o dvanáct tisíc). Přinášíme kompletní přehled změn cen vozů španělského výrobce.
Jeep Renegade - nové kompaktní SUV na českém trhu stojí od 431 900 Kč
27. listopadu 2014
Jeep vjíždí s novým Renegadem mezi SUV nižší střední třídy, tedy auta, která mnohem častěji než v terénu vídáme na běžných silnicích. Nejlevnější verze s pohonem předních kol stojí od 431 900 Kč. Porovnali jsme ho se soupeři.