Články & recenze

reklama
Seat Alhambra a VW Sharan přijíždějí v inovované verzi
18. července 2015
Úspornější a většinou i dynamičtější motory, facelift karoserie, nové prvky výbavy týkající se většinou bezpečnosti a propojení se světem nebo vyšší ceny - to jsou změny, které prodělaly rodinné koráby Seat Alhambra a VW Sharan (na snímku).
Test modernizované verze modelu Hyundai ix20
17. července 2015
Hyundai ix20 je nejprodávanějším vozem rodinné kategorie MPV na českém trhu, takže není divu, že jeho nedávnou modernizaci bereme jako příležitost k nové recenzi. Co všechno se na nošovickém bestselleru změnilo?
Zájem o nová auta se v červnu v Evropě opět rozhořel
16. července 2015
Parádní červen završil vydařený půlrok na evropském trhu s novými auty. V šestém měsíci si Evropané zaregistrovali téměř o patnáct procent nových aut více než loni, za pololetí překonal nárůst osm procent.
Test Hondy CR-V v modelovém roce 2015
15. července 2015
Honda CR-V vévodí na českém trhu prodejním hitparádám větších vozů kategorie SUV. O důvod víc, proč napsat recenzi varianty modernizované v letošním roce. Testovali jsme ji s novým naftovým motorem se dvěma turby.
Dacia Logan dostala úspornější motory. Zdražily jen lépe vybavené verze
14. července 2015
Dacia Logan i její kombi varianta MCV nově splňují emisní normy Euro 6. Zároveň se mírně snížila spotřeba jejích motorů. Zdražily pouze lépe vybavené verze Arctica a Celebration, maximálně o devět tisíc korun u kombíku.
Test Renaultu Kadjar
13. července 2015
Podrobnou recenzi Renaultu Kadjar přivážíme tři týdny po jeho uvedení na český trh. Stihli jsme otestovat dvě různé varianty novinky mezi vozy SUV, obě s pohonem všech kol, a najet s nimi téměř dva tisíce kilometrů.
Deset nejlevnějších rodinných SUV s dobrou výbavou a živým motorem
12. července 2015
Auta, která vypadají jako terénní, stále získávají na popularitě. Vybrali jsme deset nejlevnějších rodinné velikosti se slušnou výbavou a živým motorem. Osm se jich dá pořídit pod půl milionu.
Test modernizovaného Audi Q3
11. července 2015
Recenzi kompaktního SUV Audi Q3 přivážíme kvůli tomu, že univerzální vůz prošel začátkem letošního roku faceliftem. Testovali jsme provedení s nejsilnějším naftovým motorem, automatickou převodovkou a pohonem 4x4.
Hyundai ix20 1.4 Trikolor zlevnil o padesát tisíc
10. července 2015
Padesát tisíc srazil Hyundai z ceny modernizovaného modelu ix20 u verze se základním benzinovým motorem 1.4 a výbavou Trikolor obsahující klimatizaci. Víceúčelový malý vůz tak lze mít za 279 990 korun.
Ford Mondeo pohání jako první auto střední třídy litrový tříválec
9. července 2015
Zatím nejkřiklavější příklad downsizingu neboli trendu snižování objemu motorů a počtu jejich válců kvůli nižší spotřebě uvedl Ford. Manažerské Mondeo nově pohání i tříválcový benzinový turbomotor 1.0 EcoBoost.