Články & recenze

reklama
Honda zlevnila nové kombi Civic Tourer o třicet tisíc. Stojí od 457 900 Kč
27. února 2014
Těsně před příjezdem nového kombíku od modelu Civic na český trh snížila Honda jeho cenu o 30 tisíc. Auto, které objemem kufru překonává Škodu Octavia Combi, se tak se silným motorem a dobrou výbavou prodává od 457 900 Kč.
Dacia Logan zdražila jako sedan i kombi. Přesto zůstává nejlevnější
26. února 2014
Dacia zdražila sedan Logan o pět až deset tisíc. Přesto zůstává nejdostupnějším novým autem na českém trhu. Ceny Loganu MCV se zvedly dokonce o deset až patnáct tisíc. Také on ale zůstává nejlevnějším kombíkem.
Ford B-MAX zdražil o 10 tisíc. Extravagantní vůz se prodává od 289 990 Kč
25. února 2014
Vymyká se všem konkurentům, protože jeho karoserii z boku nedělí na úrovni přelomu mezi první a druhou řadou sedadel žádný sloupek. Ford B-MAX letos zdražil o deset tisíc. Jak si stojí mezi auty pro menší rodiny?
Test nového Nissanu Qashqai
24. února 2014
Nový Nissan Qashqai má na co navazovat, předchůdce Evropany nadchnul. Testovali jsme novou generaci křížence terénního auta s hatchbackem a porovnávali se starším modelem i ostatními vozy kategorie SUV.
Deset nejlevnějších manažerských aut
23. února 2014
Přinášíme žebříček deseti nejlevnějších manažerských aut, tedy vozů, které se řadí k takzvané střední třídě. Ačkoli všechny modely z první desítky bez výjimky zdražily, pět z nich se dá stále pořídit pod půl milionu.
Test modernizovaného Renaultu Koleos
22. února 2014
Záplava modernizací na konci loňského roku se nevyhnula ani poloterénnímu autu rodinné velikosti od Renaultu - Koleosu. Týden jsme ho testovali na silnicích i mimo ně a porovnávali s ostatními kompaktními SUV.
Fiat zdražil. Nejoblíbenější model 500L stojí o 10 až 14 tisíc víc
21. února 2014
Fiat patří mezi značky, které začátkem letošního roku zdražily všechny své modely. Ten v Česku nejprodávanější, nafouknutá rodinná verze minivozu 500L, stojí o deset až čtrnáct tisíc korun více.
Test modernizovaného Peugeotu 3008
20. února 2014
Test Peugeotu 3008 přivážíme nedlouho po jeho modernizaci koncem roku 2013. Co se na kříženci několika automobilových kategorií změnilo a jak si vede v porovnání zejména s kompaktními vozy kategorie SUV?
VW Golf Comfort Edition - nové výhodné verze pro hatchback i kombík
19. února 2014
Výhodu pro zákazníka až 74 200 korun slibuje Volkswagen u akční verze Comfort Edition, kterou poprvé uplatnil u nového Golfu i jeho kombi verze Variant. Podívali jsme se nabídce na zoubek.
Evropané kupují více nových aut. Daří se i Škodě, ač vypadla z TOP 10
18. února 2014
Evropský trh s novými auty si meziročně polepšil o více než pět procent, a Škoda dokonce o více než deset procent. Ani to jí ale tentokrát nestačilo na umístění v desítce nejúspěšnějších značek.