Články & recenze

reklama
Nová Škoda Superb Combi se bude prodávat od 629 900 korun
23. června 2015
Škoda odtajnila ceník nového Superbu Combi. Ve srovnatelných provedeních bude stát o třicet tisíc víc než liftback, takže nejlevnější varianta přijde na 629 900 korun. Porovnali jsme ji s konkurenty i současnou generací.
Test modernizované Toyoty Avensis Touring Sports
22. června 2015
Facelift neboli modernizace kombíku od Toyoty Avensis se v Česku objeví až v červenci, ale recenzi přivážíme s předstihem už nyní. Manažerský kombík jsme testovali ve Švýcarsku a nevynechali ani nové motory od BMW.
Deset nejlevnějších manažerských aut na naftu s výkonem alespoň 100 kW
21. června 2015
Výkonná naftová auta jsou mezi manažery nejoblíbenějšími služebními vozy. Hledali jsme deset nejlevnějších sedanů a liftbacků střední třídy s turbodiesely pod kapotou a výkonem aspoň 100 kW. Dají se pořídit pod 600 tisíc korun.
Nissan zlevnil nový benzinový motor pro X-Trail a zdražil Pulsar
20. června 2015
Nissan rozšířil nabídku motorů pro rodinné SUV X-Trail o benzinovou šestnáctistovku s turbem, kterou krátce po uvedení na trh zlevnil o šedesát tisíc a udělal z ní s cenou od 533 900 korun nejdostupnější variantu.
Hyundai i30 láká na výhodnou limitovanou edici. Zároveň zdražil
19. června 2015
Hyundai uvedl na trh výhodné verze svého nejprodávanějšího modelu, rodinné i30. Vždy jedno provedení hatchbacku i kombíku zlevnilo a zároveň dostalo zdarma výbavu za 21 tisíc. Ostatní varianty ale o dvacet tisíc zdražily.
Modernizace přinesla Citroënu Berlingo nižší spotřebu a vyšší ceny
18. června 2015
Citroën uvedl na český trh inovovanou verzi oblíbené kompaktní dodávky Berlingo včetně její osobní verze Multispace. Nové a vylepšené starší motory mají nižší spotřebu, obohatila se výbava a zvýšily ceny.
Toyota Avensis prošla důkladnou modernizací. Dostala diesely od BMW
17. června 2015
Manažerský sedan a kombík Toyota Avensis se chlubí novou vizáží i technikou. Novinku představují například naftové motory od BMW, benzinovým klesla spotřeba. Posílila výbava, zvedly se ceny. Modernizovaný Avensis se prodává od 614 900 korun.
Dvacet nejoblíbenějších značek nových aut v Evropě
16. června 2015
Evropský trh s novými auty se i v květnu meziročně udržel v plusových číslech, ale nárůst činil pouze 1,4 %. Šest značek z první desítky si proti loňskému květnu pohoršilo včetně desáté Škody Auto s poklesem 0,5 %.
Test modernizovaného Peugeotu 208
15. června 2015
Modernizovaný Peugeot 208 jsme na rakouských silnicích otestovali ještě před jeho oficiálním uvedením na český trh. Recenze zahrnuje i zkoušku aktuálně nejúspornějšího motoru v sériově vyráběných osobních autech.
Deset nejlevnějších nových aut na prázdniny
14. června 2015
Vybírali jsme deset nejlevnějších nových aut vhodných na prázdninové cestování - tedy s praktickými karoseriemi kombi, MPV nebo SUV, velikostí alespoň nižší střední třídy, klimatizací a spotřebou do pěti litrů na 100 km. Čelo žebříčku opanovaly dacie.