Bazarové testy Toyota

reklama
6. prosince 2012
Test Toyota Auris
První test nové Toyoty Auris dostáváte na obrazovky přesně v den, kdy se spouští její prodej na českém trhu. Vyzkoušeli jsme benzinový motor i hybrid. Jak se nám s druhou generací rodinného hatchbacku jezdilo?
8. června 2015
Test Toyota Auris
Toyota uvádí na český trh modernizovaný rodinný hatchback Auris a my už přivážíme z okolí Bruselu jeho podrobný test. V čem se liší od předchozí verze a jak si vedly nové motory?
16. května 2010
Test Toyota Auris 5dv.
Auris prodělal první modernizaci od roku 2007, kdy ho Toyota uvedla na evropský trh. Test prozradí, co všechno se zlepšilo a co by ve srovnání s početnou konkurencí v čele s Golfem ještě vylepšit potřebovalo.
29. července 2011
Test Toyota Auris HSD
Test Toyoty Auris HSD proběhl trochu netradičně - jako soutěž v průjezdu Prahou s co nejnižší spotřebou. Jakých hodnot se podařilo dosáhnout u hybridu, jehož výrobcem udávaná konzumace má činit pouhých 3,8 l benzinu?
5. července 2013
Test Toyota Auris Touring Sports
První test nového kombíku Toyota Auris Touring Sports přivážíme z ostrova Mallorca pouhé čtyři dny po začátku prodeje auta na českém trhu. V čem se kombi liší od krátkého Aurisu a jak jezdí v porovnání se soupeři?
8. srpna 2015
Test Toyota Auris Touring Sports
Modernizovaná Toyota Auris Touring Sports přijela nejen s faceliftem vizáže, ale také novými motory a bezpečnostní prvky. Jak velké změny prodělalo rodinné kombi prozradí recenze z našeho testování v okolí Bruselu.
7. prosince 2011
Test Toyota Avensis Kombi
První test nové Toyoty Avensis Kombi vznikl po necelých dvou stech kilometrech v okolí francouzského Nice. Kde se nejvíc projevila modernizace manažerského kombíku? Jaké jsou jeho vlastnosti v porovnání s konkurenty?
30. prosince 2011
Test Toyota Avensis Sedan
Test nové verze Toyoty Avensis jsme jako jedni z prvních v Česku absolvovali v okolí francouzského Nice. Jak na nás zapůsobilo aktuálně nejlevnější manažerské auto na českém trhu s cenou od 419 900 Kč?
22. června 2015
Test Toyota Avensis Touring Sports
Facelift neboli modernizace kombíku od Toyoty Avensis se v Česku objeví až v červenci, ale recenzi přivážíme s předstihem už nyní. Manažerský kombík jsme testovali ve Švýcarsku a nevynechali ani nové motory od BMW.
18. dubna 2012
Test Toyota Aygo 5dv.
Toyotu Aygo jsme poprvé po modernizaci zkoušeli celý týden a to v akčním provedení Czech Edition za 199 900 Kč. Často se při delším testu mění pozitivní první dojmy k horšímu. Jak tomu bylo u kolínského miniauta?
24. listopadu 2016
Test Toyota C-HR
Recenzi nové Toyoty C-HR přivážíme jako jedno z prvních médií v Česku z mezinárodní prezentace, která se konala v okolí Madridu. Testovali jsme jako verzi s benzinovým turbomotorem tak hybrid, jemuž pomáhá elektřina.
6. května 2012
Test Toyota Corolla
Test Toyoty Corolla přinášíme právě teď, kdy se na českém trhu prodává se slevou až sto tisíc a je dostupná jako nikdy předtím. Jak jezdí rodinný sedan s klasickými proporcemi? V čem je lepší a horší než soupeři?
21. července 2013
Test Toyota Corolla
První test nové Toyoty Corolla přivážíme z ostrova Mallorca ještě před oficiálním zahájením prodeje jedenácté generace kultovního modelu na českém trhu. Jak jezdí nový sedan, který chce konkurovat i Škodě Octavia?
18. října 2016
Test Toyota Corolla
V recenzi nové verze nejprodávanějšího automobilu světa jsme se zaměřili na změny, které přinesl facelift v porovnání s původním provedení. Otestovali jsme rovněž spotřebu nejvybavenější verze s nejsilnějším motorem.
25. května 2012
Test Toyota GT86
Test Toyoty GT86 přivážíme z okolí Barcelony dva dny poté, co importér zveřejnil ceník kompaktního sporťáku začínající na 799 900 Kč. Zbystřit by měli všichni, kdo berou řízení auta jako radost a ne povinnost.
23. prosince 2015
Test Toyota Land Cruiser 5dv.
Velkou terénní toyotu zasáhl downsizing. Nově tudíž Land Cruiser pohání naftový čtyřválec o objemu 2,8 litru. Recenzi jsme obohatili nejen o zkušenosti s ním, ale i s novým automatem, který nahradil starý pětikvalt.
6. června 2016
Test Toyota Prius
Recenzi nové Toyoty Prius si můžete přečíst krátce po uvedení čtvrté generace zakladatele kategorie masově vyráběných hybridů na českém trhu. Testovali jsme nejen její spotřebu, ale využitelnost v každodenní praxi.
9. září 2012
Test Toyota Prius Plug-in
První test Toyoty Prius Plug-in Hybrid jsme absolvovali v auty přecpaném Bruselu a jeho okolí. Opravdu se dá s křížencem hybridu a elektromobilu jezdit se spotřebou jen o málo přesahující dva litry benzinu na 100 km?
15. června 2012
Test Toyota Prius+
Toyota Prius+ se proti běžnému Priusu hodně nafoukla. Z auta parametrů Octavie se stal víceúčelový vůz kategorie MPV se sedmi místy. Samozřejmě hybrid. Jak to jde dohromady? Test Toyoty Prius+ přinášíme mezi prvními.
8. března 2011
Test Toyota RAV4
Toyota RAV4 kdysi zakládala třídu aut, která se tváří jako terénní, ale lépe se cítí na silnici. Test naznačuje, čím se RAV4 prosazuje mezi žhavými novinkami i co je příčinou jejího propadu v hitparádách prodejnosti.
2. března 2013
Test Toyota RAV4
První test nové Toyoty RAV4 přivážíme pouhý den po začátku jejího prodeje na českém trhu. Čtvrtou generaci zakladatele třídy kompaktních SUV jsme zkoušeli v okolí Barcelony a prohnali naftový i benzinový motor.
30. března 2016
Test Toyota RAV4
Recenze modernizovaného provedení středně velkého SUV japonské automobilky se zaměřila hlavně na změny, které v autě po třech letech prodeje aktuální generace nastaly. Toyotu RAV4 jsme testovali s benzinovým motorem.
22. ledna 2013
Test Toyota Verso
První test modernizované Toyoty Verso přinášíme pouhý den poté, co byla oficiálně uvedena na český trh. Změny na rodinném víceúčelovém autě se dotkly nejen vzhledu, ale také motorů nebo jízdních vlastností.
31. srpna 2011
Test Toyota Yaris 5dv
První test nové Toyoty Yaris jsme pojali opravdu zevrubně. Na 300 km v Kodani a okolí jsme vyzkoušeli všechny čtyři motorické verze a dva ze tří stupňů výbav. Jak se novinka popasuje se soupeři velikosti Škody Fabia?
31. července 2014
Test Toyota Yaris 5dv
Test modernizované Toyoty Yaris přivážíme z německého Düsseldorfu jen pár dní po jejím uvedení na český trh. Co se na malém hatchbacku změnilo? Jak se liší jízdní vlastnosti?
11. června 2012
Test Toyota Yaris HSD
Test Toyoty Yaris HSD přivážíme po velké hybridní revoluci. Dá se snad letošní jaro v podání Toyoty nazvat jinak? Uvádí na trh tři nové hybridy a Yaris HSD prodává už od 359 900 Kč. Jak jezdí nejlevnější hybrid?
28. března 2015
Test Toyota Yaris HSD
Hybridní verze Toyoty Yaris prodělala loni modernizaci stejně jako běžná varianta malého hatchbacku. Jak funguje nejmenší auto na trhu, které si umí vyrábět elektřinu, a jezdit na ni i bez pomoci benzinu?