Bazarové testy Mazda

reklama
13. února 2011
Test Mazda 2
Mazdu 2 jsme testovali jen pár týdnů od příjezdu modernizované verze na český trh. Čím je nová Mazda 2 ve třídě malých aut velikosti Fabie specifická? Jaký typ řidičů by měla zajímat? Vše prozradí podrobný test!
5. února 2015
Test Mazda 2
Test nové Mazdy 2 jsme provedli jako jedno z prvních českých médií v okolí Barcelony. Zkoušeli jsme čtyři různé verze. Nová generace malého hatchbacku výrazně narostla do délky. Jak se to projevilo při jízdě?
17. ledna 2010
Test Mazda 3 hatchback
Mazdu 3 bych moc nedoporučil jako rodinný vůz, i když rozměry patří k autům typu VW Golf. Spíš se mi hodí ke sportovně založeným párům a jednotlivcům nebo do dynamicky laděných firem jako služební vůz. Proč? To zjistíte v testu!
4. listopadu 2011
Test Mazda 3 hatchback
Novou Mazdu 3 hatchback jsme jako jedna z prvních českých redakcí otestovali v okolí Benátek. Kde se modernizace Mazdy 3 projevila? Jak si rodinný hatchback vede v porovnání s početnou konkurencí?
8. listopadu 2013
Test Mazda 3 hatchback
Novou Mazdu 3 hatchback jsme testovali ve čtyřech různých provedeních se třemi typy motorů. Jak jezdí nová generace kompaktního hatchbacku, který vždy patřil k volbám řidičů, kteří se chtějí za volantem bavit?
30. května 2017
Test Mazda 3 hatchback
Řada 3 od Mazdy prošla vloni na podzim modernizací. Faceliftovaný hatchback jsme otestovali se základním motorem pod kapotou a také v základní výbavě Emotion. Na to, že je o nejlevnější verzi, je velmi povedená.
28. listopadu 2013
Test Mazda 3 sedan
Novou Mazdu 3 sedan jsem testoval jen pár týdnů po zahájení jejího prodeje v Česku a po zkouškách několika hatchbacků. V čem se obě karosářské verze liší? A jak jezdí slabší benzinový dvoulitr s výkonem 88 kW?
7. května 2011
Test Mazda 5
Test Mazdy 5 prozrazuje detaily o letošní novince mezi multifunkčními vozy kategorie MPV. Dá se skloubit rodinné auto se sportovními geny vlastními japonské značce? Jak si vede nová Mazda 5 při srovnání se soupeři?
29. prosince 2010
Test Mazda 6 Hatchback
Test Mazdy 6 zařazujeme z několika důvodů. Za prvé japonský model střední třídy letos prošel modernizací, za druhé jsme v poslední době zkoušeli několik manažerských aut. Jak si mezi nimi Mazda 6 Hatchback stojí?
26. února 2013
Test Mazda 6 Sedan
První test nové Mazdy 6 Sedan přivážíme krátce po startu prodeje modelu na českém trhu. Nová Mazda 6 se rozhodla popřít současné trendy. Její benzinové motory nesnižují objem a nemají turbo. Co to znamená při jízdě?
10. března 2011
Test Mazda 6 Wagon
Mazda 6 loni prošla modernizací. Nedávno jsme zveřejnili test nové Mazdy 6 Hatchback, tentokrát jsme otestovali praktičtější Mazdu 6 Wagon. Jak se obě verze liší? A jak si vede velký kombík v porovnání s konkurenty?
15. dubna 2013
Test Mazda 6 Wagon
Test nové Mazdy 6 Wagon přivážím pár týdnů po zkouškách sedanu, který si mne zejména z pohledu řidiče získal. Kombík jsme týden trápili ve verzi s naftovým motorem a automatem. Udržel sedanem vysoko nastavenou laťku?
16. června 2017
Test Mazda 6 Wagon
Mazda 6 dostala nový systém G-Vectoring Control, který pomáhá s projížděním zatáček. Nakrátko ubere sílu, aby zatížil přední kola. Řidič má tak méně práce. Test jsme obohatili o naše zkušenosti s touto novinkou.
28. listopadu 2017
Test Mazda CX-3
Recenzi Mazdy CX-3 jsme rozšířili o dojmy ze svezení s mírně modernizovanou verzí pro rok 2017. Zvenčí se na první pohled neudálo vůbec nic, ale naše testy odhalily změny, které většina řidičů pozná.
25. dubna 2012
Test Mazda CX-5
Test Mazdy CX-5 přinášíme díky účasti na evropské prezentaci ještě dříve, než se naplno rozběhne prodej v Česku. Zkoušeli jsme hned čtyři různé varianty! Jak jezdí jedna z nejočekávanějších novinek letošního roku?
4. prosince 2015
Test Mazda CX-5
Mazdu CX-5 jsme po letošní modernizaci testovali s novým benzinovým motorem o objemu 2,5 l. V recenzi se dozvíte, jaké další věci se po faceliftu u rodinného SUV změnily a v čem spočívají jeho výhody a nevýhody.
24. května 2017
Test Mazda CX-5
Recenzi nové Mazdy CX-5 přivážíme z okolí Barcelony ještě předtím, než se druhá generace středně velkého SUV začne prodávat na českém trhu. Testovali jsme dvě různé verze a nezapomínali porovnávat se Škodou Kodiaq.
20. května 2012
Test Mazda CX-7
Test Mazdy CX-7 probíhal v posledních záchvěvech zimy. Středně velké auto kategorie SUV jsme zkoušeli nejen na asfaltu, ale také v závějích a na polních cestách s kalužemi a zmrazky. Jak si Mazda CX-7 poradila?
11. srpna 2012
Test Mazda MX-5 Roadster Coupé
Mazda MX-5 Roadster Coupé se sice dá díky pevné skládací střeše používat celoročně, ale rádi jsme ji testovali uprostřed léta. Čím nám dvoumístný sporťáček udělal největší radost a kdy jsme se na něj mračili?