Bazarové testy Lexus

reklama
6. července 2011
Test Lexus CT
Testovali jsme u hybridního Lexusu CT 200h, zda lze až neuvěřitelných hodnot spotřeby udávaných výrobcem dosáhnout v praxi. Jak funguje u kompaktního rodinného hatchbacku spolupráce benzinového a elektrického motoru?
11. října 2014
Test Lexus NX
Test Lexusu NX přivážíme z okolí Vídně jen pár dní poté, co se nové auto kategorie SUV začalo prodávat na českém trhu. Zatím si ho můžete pořídit pouze v hybridní verzi. Vyzkoušeli jsme provedení s pohonem všech kol.
19. dubna 2016
Test Lexus RC
Recenze nového kupé Lexus RC prozradí, že i když vypadá jako sporťák, ve skutečnosti poslouží manažerům rozmazleným koženými křesly. Testovali jsme ho na dálnici i na rozbitých silnicích bývalého vojenského prostoru.
26. února 2012
Test Lexus RX
Test Lexusu RX proběhl s nejoblíbenější variantou v Česku - hybridním provedením 450h. Jaké spotřeby jsme dosáhli u velkého auta, které zvládá asfalt i lehčí terén? Dá se přiblížit 6,2 l/100 km udávaných výrobcem?
3. listopadu 2012
Test Lexus RX
Test modernizovaného Lexusu RX jsme zvládli na sklonku babího léta. Vyzkoušeli jsme ho na silnicích oslizlých inverzí i mimo asfalt na prosluněných horách. V čem se změnilo velké luxusní SUV s hybridním pohonem?
13. února 2016
Test Lexus RX
Testovali jsme novou generaci průkopníka mezi hybridními SUV. Přijíždí s agresivním designem a nabídkou maximálního pohodlí v luxusním interiéru. V recenzi se dočtete, že díky nárůstu délky je Lexus RX prostornější.
25. dubna 2019
Test Lexus RX L
Hledáte alternativu k okoukaným německý SUV? Lexus nabízí nápadný pětimetrový koráb s místem pro sedm a hybridním pohonem. Testovali jsme ho v nejluxusnějším provedení s voňavou kůží a dřevem na volantu. Jak dopadl?