ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Škoda Rapid Monte Carlo - sportovní vizáž od 376 900 korun
15. října 2015

reklama
Škoda začala prodávat Škodu Rapid liftback ve sportovně laděném provedení Monte Carlo. Auto s šestnáctipalcovými litými koly, xenonovými světlomety nebo sportovními sedadly stojí od 376 900 korun s motorem 1.2 TSI/66 kW.

Rapid je už šestou škodovkou, která obsahuje výbavu Monte Carlo ve svém ceníku. Zatím byla tato sportovně-luxusní série vyhrazena pouze Rapidu Spaceback, tedy hatchbacku, nově ji dostalo i protažené provedení liftback, tedy "malá Octavia".

Částečně jde o náhradu za zrušnou limitovanou sérii Emotion Plus, jejiž výbava byla podobná. Škoda Rapid Monte Carlo vychází z druhého stupně výbavy Ambition. Ten ve standardu nabízí třeba klimatizaci, rádio, mlhovky, dálkově ovládané centrální zamykání, palubní počítač nebo loketní opěrku. Monte Carlo poznáte na první pohled podle černých šestnáctipalcových litých kol, černě lakovaného rámečku masky chladiče a krytů zpětných zrcátek, spoilerů, prahových lišt nebo difuzoru na zádi. Výbavu Ambition rozšiřují také například xenonové světlomety, černě podbarvené přední mlhovky, sportovní sedadla, hliníkové pedály, zatmavená zadní skla nebo kožený potah volantu.

Rapid Monte Carlo je o 43 tisíc dražší než verze Ambition nebo akční provedení Fresh, stojí o šestnáct tisíc víc než dřívější série Emotion Plus a o osm tisíc než nejvyšší běžný stupeň výbavy Style, proti němuž má některé prvky navíc, ale jiné mu scházejí. Jde tedy aktuálně o nejdražší verzi Rapidu liftback v ceníku. Prodává se od 376 900 korun s motorem 1.2 TSI a dostupný je se všemi motory v nabídce. Proti Rapidu Spaceback Monte Carlo je o pět tisíc levnější, ale chybí možnost slevy 30 tisíc na vstupní cenu do výpočtu splátek při značkovém financování.

Kompletní ceník Škody Rapid si prohlédněte zde. Podrobný test čtěte zde.

reklama
29. července 2014
Test Škoda Rapid
Nejúspornější, nejkomfortnější a nejhoupavější Rapid - taková byla testovaná verze s nejslabším dieselem, stop-start systémem a patnáctipalcovými koly. Rozhodně jsem si díky ní o této škodovce zase rozšířil obzory.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Škoda Rapid
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama