ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Škoda Fabia: 99 kusů limitované edice Kofola za 364 900 Kč
28. června 2016

reklama
Škoda nabízí ve spolupráci s českým výrobcem nealkoholických nápojů exkluzivní verzi Fabie, do prodeje jde jen 99 kusů. Limonádový vůz lze již objednávat u prodejců Škody v České republice.

Tradiční domácí výrobce nealkoholických nápojů z Krnova uzavřel s mladoboleslavskou automobilkou dohodu o velké dodávce vozů Škoda pro své obchodní zástupce. V rámci této dohody se domluvili zástupci obou značek na speciálním modelu, který by je marketingově spojoval. Fabia Kofola, kterou vidíte na obrázku, je toho výsledkem.

Fabia Kofola zaujme na první pohled speciálním hnědým lakem Marrone a 16palcovými koly z lehkých slitin Italia. S atraktivním exteriérem pak ladí béžový interiér a bohatá výbava, která vychází z výbavového stupně Style, ale je navíc obohacena o paket Style Plus, který obsahuje lepší audiosystém, vyhřívání předních sedadel a zatmavená skla v zadní části.

Součástí standardní výbavy je také paket Simply Clever, který zahrnuje síťový program, odkládací schránku v zavazadlovém prostoru, odpadkový koš ve dveřích a držák multimediálních přístrojů. Nechybí také multifunkční volant, bezklíčový přístup a startování, multimediální systém s bluetooth a barevným pětipalcovým dotykovým displejem nebo rezervní kolo místo sady na opravu pneumatik. Specialitou modelu je 15litrová chladnička, kterou lze ukotvit na zadní sedadlo úchyty pro bezpečnostní pás. Termoelektrický box se napájí ze zásuvky na 12 V a dá se přepnout z režimu chlazení i do režimu ohřevu. Jako bonus obdrží každý majitel Fabia Kofola k novému vozu vzorky výrobků společnosti Kofola.

Jedinou motorizací modelu Fabia Kofola je přeplňovaný zážehový čtyřválec 1.2 TSI/66 kW v kombinaci s pětistupňovou ručně řazenou převodovkou. V ceně 364 900 Kč pak zákazník dostává i prodlouženou záruku na 5 let nebo do 100 tisíc km, za kterou se jinak připlácí.

Porovnali jsme základ pro Fabii Kofola  v podobě verze 1.2 TSI/66 kW Style s konkurenčními modely Volkswagen Polo 1.2 TSI a Peugeot 208 1.2 PureTec. Podívejte se zde. Jednotlivé konkurenty i výbavy je možné samozřejmě měnit na základě vašich potřeb.

Kompletní ceník pětidveřového hatchbacku Škoda Fabia najdete zde.

reklama
20. ledna 2015
Test Škoda Fabia
První testy nové Škody Fabia probíhaly v Portugalsku, jehož podnebí i kvalita silnic se od zimních českých reállií dost liší. Tentokrát jsme tedy novou generaci malé škodovky trápili doma. Dvacet dní a 2000 km.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Škoda Fabia
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

reklama

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama