Aktualizováno: 25.1.2016

Honda Civic Tourer 2015

 

 
Kombík s nejobjemnějším zavazadlovým prostorem v nižší střední třídě - s takovou příjemnou nálepkou přijela začátkem roku 2014 na český trh prodloužená verze Hondy Civic.

Velmi praktický a velký kufr je opravdu silným argumentem auta při porovnání s početnou ekipou konkurentů. Těmi dalšími jsou vlastnosti a parametry motorů, téměř dokonalé řazení nebo parádně naladěný posilovač řízení.

Mezi nevýhodami musím zmínit vysokou základní cenu, která je ale vykoupena silným motorem a bohatou výbavou. Prodloužená záď způsobuje hlavně na mokru značnou neochotu auta zatáčet.

Hondu Civic Tourer bych doporučil hlavně rodinám, jejichž hlavy touží po dynamičtějším motoru. Díky kapacitě a variabilitě zavazadlového prostoru určitě vyhoví i spoustě drobných živnostníků, umím si ji představit i jako příjemné služební auto.

Honda Civic Tourer absolvovala v roce 2015 modernizaci, po níž jsme ji zatím netestovali. Zkoušeli jsme ale faceliftovaný hatchback, o němž se můžete dočíst zde. Níže naleznete proklik na podrobný test kombíku před modernizací.

"Test Hondy Civic Tourer".

Kompletní ceník, výbavy, technické údaje, další fotografie, barvy a možnost porovnání s konkurencí najdete zde.

blog comments powered by Disqus